Piotr Adamczyk w szczerej rozmowie przyznał, że mówienie o dzieciach nie przychodzi mu z łatwością. 50-letni aktor, a od trzech lat mąż aktorki i modelki, Karoliny Szymczak nie doczekał się potomstwa.

29 lipca 2019 roku Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para długo ukrywała swój związek, a szczegóły z ceremonii zaślubin były strzeżone niczym najpilniejsze tajemnice państwowe. Aktor i młodsza o 19 lat modelka nie afiszują się ze swoimi uczuciami w mediach, ich wspólne zdjęcia pojawiają się dość rzadko.

Kiedy razem stawili się w Los Angeles, na premierze filmu „Hawkeye”, w którym wystąpił także Piotr Adamczyk, Karolina nie kryła dumy i otwarcie przyznała, że jest jego największą fanką. Kilka lat wcześniej sama wystąpiła w dużej, zagranicznej produkcji – „Herkules”, u boku Dwayne’a Johnssona i Iana McShane.

Piotr Adamczyk zdobył się na poruszające wyznanie. 50-latek nie ma dzieci

Niestety, pełne satysfakcjonujących sukcesów i miłości życie pary nie jest pozbawione trosk. Żona Piotra Adamczyka zmaga się z endometriozą, która może mieć poważny wpływ na zdolności rozrodcze kobiety. Choroba ta wiąże się z bólem w miednicy, utrudnia pożycie i potrafi całkowicie zdezorganizować i utrudnić normalne funkcjonowanie.

Karolina Szymczak w mediach społecznościowych mocno promuje mówienie o chorobie i dzieli się postępami w leczeniu. Rok temu aktorka przeszła trudną operację. Niestety, przypadłość wykończyła ją psychicznie i doprowadziła do depresji. Mimo to modelka nadal stara się wspierać inne kobiety, które walczą z tą chorobą.

Ostatnio także Piotr Adamczyk zdecydował się na szczere wyznanie. W rozmowie z Kingą Burzyńską przyznał, że temat dzieci nie jest dla niego łatwy. Tuż przed swoimi urodzinami ujawnił, że marzy mu się ojcostwo.

To nie jest rzecz, o której łatwo mówić. Mam 50 lat i nie mam dzieci. To na pewno trudny temat, ale tak się na razie los toczy. Karolina mówi o tym głośno. Aż się czerwienię…

21 marca Piotr Adamczyk skończy 50 lat. Nie ma wątpliwości, że temat potomstwa bardzo go porusza. Dla obojga posiadanie dzieci mogłoby być wielkim cudem. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za zdrowie pary.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”

Źródło: Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl