Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Cyrwus świętuje 61. urodziny. Jak dziś wygląda słynny Rysiek z „Klanu”?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2022 14:37

Piotr Cyrwus świętuje 61. urodziny. Jak dziś wygląda słynny Rysiek z „Klanu”?

Piotr Cyrwus
Kadr z serialu Klan, prod. TVP

Piotr Cyrwus był jedną z głównych postaci znanego serialu „Klan”, który jest emitowany od lat 90. Artysta obchodzi dziś 61. urodziny, a jego życie uległo zmianom.

Największą rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w popularnym serialu Telewizji Polskiej. Przez piętnaście lat wcielał się w rolę głowy rodziny Lubicz, Ryszarda.

Choć obecnie już nie zobaczymy go w fabule „Klanu” Piotr Cyrwus nadal zachwyca talentem aktorskim w produkcjach filmowych oraz teatralnych.

Piotr Cyrwus — kariera po „Klanie”

Zawiązane przez ponad dekadę sprawiło, że telewidzowie długo nie mogli wyobrazić sobie aktora w innej produkcji. Ryszard Lubicz został nagle uśmiercony w wyniku szarpaniny w szpitalu, a Piotr Cyrwus zaczął eksperymentować z branżą filmową.

Jego aktorskie popisy można obejrzeć w licznych filmach i serialach takich jak m.in.: „Poskromienie złośnicy”, „Jak pokochałam gangstera”, „Zenek”, „Sala samobójców. Hejter” czy „Dziś w lecie nie zaśnie nikt”.

Oprócz filmowych produkcji Piotr Cyrwus chętnie występuje również na deskach teatrów. W jego mediach społecznościowych można zobaczyć kadry z przygotowań do spektakli i wiele więcej.

Choć widzowie z sentymentem wracają do jego roli w „Klanie”, niejednokrotnie udowodnił swoją różnorodność aktorską. Z okazji 61. urodzin sympatycy mają nadzieję, że jeszcze przez długi czas będzie ich zaskakiwał nowymi rolami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Klan” znika z anteny TVP. Popularną telenowelę zastąpi ukraiński serial
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Tagi: Piotr Cyrwus