W czasach trwającej pandemii każdy marzy o odpoczynku i wakacjach. Niestety czasami mały z pozoru błahy powód może pokrzyżować nam plany. Taka sytuacja przydarzyła się Piotrowi Gąsowskiemu i jego córce na warszawskim lotnisku, kiedy to rodzina musiała zrezygnować z zaplanowanego urlopu.

Piotr Gąsowski, aby odpocząć po pracy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” postanowił polecieć na wakacje. Niestety plan nie został zrealizowany, o czym aktor opowiedział na swoim Instagramie.

Piotr Gąsowski nie poleciał na wakacje

Piotr Gąsowski bardzo chętnie publikuje zdjęcia i relacje w social mediach. Wielokrotnie były to zabawne historie z życia mężczyzny. Tym razem jednak aktor postanowił opowiedzieć „co mu nie wyszło”.

Nie uwierzycie, co mi się przytrafiło – czytamy początek wpisu Gąsowskiego.

Jedni latają na Zanzibar a drudzy, tzn. ja z córką nie wylatują nawet z Okęcia ! Tym razem … a zresztą … wszystkiego dowiecie się w powyższym filmie! Filmie! Miłego dnia!!! – dodał aktor.

Resztę historii Gąsowski opowiedział w krótkim filmiku. Nagranie zaczął od wytłumaczenia, dlaczego robi ten reportaż. Wyznał, że nie chce on zwariować i postanowił opowiedzieć, co znowu nie wyszło mu i jego córce.

Szczere nagranie Piotra Gąsowskiego

Na zamieszczonym przez aktora filmiku widzimy Piotra i jego córkę. Dziewczynka grzecznie przywitała się z fanami ojca. Niestety podobnie jak jej tata nie była najszczęśliwsza z powodu całego zdarzenia, jakie miało miejsce na lotnisku.

Okazało się, że paszport 13-letniej Juli Gąsowskiej stracił ważność, przez co rodzina nie mogła wyjechać na spontaniczne wakacje do Egiptu.

Aktor wyznał, że już podczas kupowania biletów okazało się, że coś nie przeszło. Pomimo tego tata i jego córka wsiedli do taksówki i wyruszyli w stronę lotniska. Na lotnisku odprawa się udała i kiedy wydawało się, że wszystko jest dobrze, okazało się, że paszport dziewczynki jest nieważny.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Niestety większość internautów skrytykowała zachowanie taty.

To chyba należy do obowiązków rodzica, opiekuna, osoby zainteresowanej, czy paszport, jakiekolwiek dokumenty są ważne, kto głąb to nie sprawdza i potem ma pretensje do całego świata – napisała jedna osoba.

Kto ogarnięty to leci, kto głąb to czeka, ogarnij wakacje w Polsce też jest pięknie – dodał inny internauta.

Mamy nadzieję, że pomimo niedogodnej sytuacji Piotrowi w najbliższym czasie uda się odpocząć i wylecieć na upragnione wakacje.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)


  

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak ostatnio paradowała w butach jak racice. Teraz jednak przeszła samą siebie
Następny artykułJasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz przewidział przyszłość. Swoje słowa skierował do Mateusza Morawieckiego