Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 13.09.2022 12:01

Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”

Piotr Gąsowski
instagram.com/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski znowu rusza w podróż. Z samego rana wsiadł w samolot i opuścił Polskę. Wkrótce zobaczy jedno ze swoich ukochanych miejsc na Ziemi, a przecież dopiero co stamtąd wrócił. 

Piotr Gąsowski niejedną ma pasję. Dopiero co widzieliśmy go podczas Wielkiego Grania w Warszawie, gdzie zachwycał się odgrywanym przez tysiąc (!) instrumentalistów rockowym repertuarem, a teraz go głosu doszła nieopanowana miłość do podróży.

Aktor i prezenter skoro świt stawił się na lotnisku. Przywitał fanów w trzech językach i zapowiedział, że czeka go wyjątkowa wycieczka. Niedawno powrócił do Polski a teraz znów opuszcza kraj.

Już po sezonie, a tymczasem Piotr Gąsowski wsiadł w samolot. Uprzedza pytania oniemiałych fanów

Po wakacjach wrzesień ruszył z hukiem, widzów już wciągnęły jesienne ramówki, nowe odcinki uwielbianych programów i seriali. Większość gwiazd zakończyła urlopy i wróciła z ciepłych krajów, by znów zabłysnąć na ekranach. Tymczasem Piotr Gąsowski… udał się w podróż.

Od początku roku aktor był już na Belize, Krecie, w USA, zimą wraz z synem i córką szalał na snowboardzie we Włoszech, zobaczył Grecję, a latem odwiedził swoich przyjaciół Dowborów w ich letniej posiadłości „gdzieś pomiędzy Malagą a Marbellą”. Hiszpanię odwiedził z resztą kilkukrotnie, za każdym razem dzieląc się zdjęciami i relacjami.

Teraz dla wielu osób sezon wakacyjny się zakończył, zaś dla gospodarza „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”… po prostu rozpoczął się czas jesiennych podróży. O 6:30 zameldował się w samolocie. Najpierw na jego mapie znalazła się stolica Austrii.

 Dzień dobry. Guten Morgen. Good Morning. Jadę do Wiednia. A z Wiednia troszkę dalej – zapowiedział.

Okazało się, że finalnym celem wycieczki jest nic innego, jak Hiszpania. Będzie to już kolejna wyprawa na półwysep w tym roku, a mimo to na twarzy Piotra Gąsowskiego malowała się radość i ekscytacja.

Ktoś spyta: znów?! Odpowiem: „Tak znów! Nigdy mi się nie znudzi! Olé! – możemy przeczytać w relacji.

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Gąsowski drwi z TVP i Tomasza Kammela. Komu jeszcze się oberwało?
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem