Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski został okradziony. Ciężko uwierzyć, co napastnik zrobił z jego rzeczami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2022 10:07

Piotr Gąsowski został okradziony. Ciężko uwierzyć, co napastnik zrobił z jego rzeczami

Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Piotr Gąsowski ma za sobą smutne wydarzenie. Niespodziewanie prezenter stał się ofiarą kradzieży. O wszystkim opowiedział na swoim profilu na Instagramie.

Prowadzący show „Twoja twarz brzmi znajomo” bardzo często dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności. Dzięki temu mogliśmy oglądać kulisy spektakli teatralnych w gwiazdorskiej obsadzie czy słuchać na temat tego, jak wyglądała awaria w warszawskim metrze.

Tym razem aktor nie krył swojego rozgoryczenia, gdy opowiadał, co przytrafiło mu się podczas pobytu w Toruniu. Gwiazdor został okradziony.

Piotr Gąsowski ofiarą kradzieży

O wszystkim prezenter poinformował za pomocą swojego oficjalnego konta na Instagramie. Nieszczęśliwe zdarzenie miał miejsce podczas jego pobytu w Toruniu, gdzie wraz z resztą ekipy grał spektakl w hali Jordanka.

Dosłownie chwilę po zakończonej sztuce aktor udał się, aby zamienić kilka słów ze swoimi fanami. Niestety, ten moment wystarczył, aby ktoś zabrał wszystkie jego rzeczy. Wiadomo jedynie, że była to zakapturzona postać.

Odłożyłem plecak i w trakcie tej rozmowy, jak się później okazało, plecak mi podiwaniono. I oczywiście nie ci młodzi ludzie mi podiwanili plecak, tylko jakiś zakapturzony gość powiedział Piotr Gąsowski na swoim InstaStory.

Piotr Gąsowski zgłosił ciężką sprawę na policję

Natychmiast po dotarciu do stolicy gwiazdor postanowił wyjaśnić to nieporozumienie i skontaktował się z ochroną toruńskiej sali. Po szybkiej interwencji jednego z pracowników, prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo” skontaktował się z lokalną policją.

– Dzwonię do ochrony Jordanek. I tutaj bardzo serdecznie chciałbym podziękować panu Piotrowi, który na filmie nagranym przez kamerę przemysłową zobaczył, że jakiś zakapturzony facet ten plecak mi w trakcie rozmowy z tymi fanami podiwania. Dzwonię na policję w Toruniu. Pan Rafał od razu podejmuje działania. Nie wiem, jak to się skończy – powiedział zmęczony całą sytuacją Piotr Gąsowski.

Chwilę później okazało się, że pomimo faktu, że sprawca dalej nie został odnaleziony, udało się trafić na skradzione przedmioty aktora. Wszystkie leżały w okolicznym koszu na śmieci.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka