Piotr Grabowski: córka gwiazdora wystąpiła w odważnym filmie Vegi! Będzie gwiazdą? Do tej pory mogliśmy podziwiać niezwykle utalentowana gwiazdę w hitowej produkcji Canal +, które zdobyło uznanie nie tylko widzów, ale także krytyków. Myślicie, że kino akcji kontrowersyjnego reżysera również przyczyni się do jej popularności? Zobaczmy!   

Od kiedy Belfra mogliśmy oglądać na naszych domowych ekranach, od razu zauważyliśmy, że serial ten będzie inny niż wszystkie! Świetnie rozpisane dialogi, niezwykła akcja i oczywiście młodzi aktorzy stworzyli kino na najwyższym poziomie. Wśród nich mogliśmy podziwiać talent Aleksandry Grabowskiej, która dopiero zaczyna swoją aktorską przygodę!

Córka Piotra Grabowskiego  

Kim jest córka Piotra Grabowskiego? Aleksandra Grabowska jest córką aktorskiej pary: Marty Konarskiej oraz wspomnianego już Piotra Grabowskiego. Mając takich rodziców nic dziwnego, że postanowiła występować przed kamerą!  

Od 2011 roku cyklicznie pojawia się na mniejszym ekranie, a widzowie mogą ją kojarzyć z licznych popularnych produkcji. W czym wystąpiła dotychczas? Były to seriale fabularne- Julia, Druga Szansa, Belfer, czy Komisarz Alex. Do swojego portfolio może także dopisać rolę w Kobietach Mafii II, a także reklamę!

Aleksandra Grabowska córka Piotra Grabowskiego  

Premiera filmu akcji Patryka Vegi miała miejsce na początku 2019 roku. Młoda gwiazda wciela się w postać Stelli, a kulisy prac nad filmem mogliśmy podglądać już 7 lutego 2019 roku na Instagramie dziewczyny. Piotr Grabowski: córka aktora została nawet nazwana przez portal Film.interia.pl nową Kobietę Mafii.

Jest niewątpliwie jedną na najbardziej znaczących postaci w tym kinowym hicie – gra bowiem córkę mafiozy Mata (w tej roli Piotr Adamczyk), który w produkcji nie ma najlepszych relacji ze swoją pociechą. Dlatego wybierając postać Stelli, Vega skupił się na profesjonalizmie odtwórczyni tej roli – widząc grę Grabowskiej z pewnością się nie zawiódł!

Na łamach tego samego artykułu możemy przeczytać, że Aleksandra Grabowska jest z wykształcenia scenografem, a fachu uczyła się na krakowskiej ASP. 

Piotr Grabowski: córka, reklama ING 

W 2017 roku wzięła udział również w filmie promującym nową usługę ING Banku Śląskiego, gdzie zagrała razem ze słynnym tatą. Widzowie mogli w końcu mogli zobaczyć ich razem, a komentarzom na temat ich podobieństwa nie było końca. Razem wypadli niezwykle przekonująco – być może na tyle, że młodzi zaczną rozmawiać ze swoimi rodzinami na temat oszczędności?

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Piotr Grabowski: córka
Fot.: al.grabowska_takoficjalnie/ Instagram 

Piotr Grabowski: córka popularnego aktora jest równie znana, jak tata! Obecnie mogliśmy ja oglądać w świetnym serialu Belfer

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska jak księżna Diana! Gwiazda w koronie wygląda jak księżniczka
Następny artykułIlu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.