Piotr Kraśko opuści Fakty TVN? Taka kolej rzeczy wydaje się bardzo prawdopodobna, bowiem znany prezenter telewizyjny stanie przed bardzo ciężkim życiowym wyborem. W grę wchodzi dobro jego rodziny, a przede wszystkim dzieci. Wraz z żoną będą musieli podjąć odpowiednie kroki.

Media obiegła bardzo zaskakująca wiadomość. Piotr Kraśko będzie zmuszony podjąć decyzję o prowadzeniu programu Fakty TVN? Prezenter stanie przed ciężkim wyborem, w którym główną rolę odgrywają jego dzieci. Co dalej z karierą popularnego dziennikarza?

Piotr Kraśko żona

Żona Piotra Kraśki Karolina Ferenstein-Kraśko ma stadninę koni w rodzinnym Gałkowie, a także zarządza agencją eventową K&F Group. Jej wielką pasją są konie i sama od dziecka jeździ konno. Teraz swoje zainteresowania stara się przelać na dzieci, co dotychczas wychodzi jej znakomicie.

Przez wiele lat jej życie z Piotrem toczyło się między Warszawą a Gałkowem. W tygodniu zamieszkiwali stolicę, a weekendy spędzali w rodzinnej miejscowości Karoliny. Dotychczas wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo, jednak obecna sytuacja w kraju i na świecie zmusiła ich do zmiany trybu życia.

– W czasie lockdownu wróciłam do bycia trenerem i pracuje z moimi synami. Agencja eventowa, którą od lat prowadzę, przestała prężnie działać. Przebranżowiłam się, ale dzięki temu nie muszę przemieszczać i stać w warszawskich korkach. Chcę, aby w Gałkowie wciąż dużo się działo, bo to już taka tradycja tego miejsca – mówiła Karolina w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

  1. Mamy infodemię” – Profesor pilnie alarmuje Polki i Polaków. Niepokojące informacje obiegły kraj
  2. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Przegrał tragiczną walkę z Covid-19
  3. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

Ile dzieci ma Piotr Kraśko?

Piotr Kraśko ma troje dzieci. Portal pomponik.pl informuje, że zaraz po wprowadzeniu zdalnego nauczania w Polskich szkołach dzieci Karoliny i Piotra przebywają na Mazurach, gdzie spełniają swoje jeździeckie pasje. Z uwagi na obowiązki zawodowe Piotr musi przebywać w Warszawie:

– Synowie startują w zawodach, chłoną miłość do koni. Piotr płacze ze szczęścia i dumy do słuchawki, kiedy dzieci wygrywają na kolejnych zawodach. Jestem dumna, że są twardzielami – cytuje słowa Karoliny Ferenstein-Kraśko portal pomponik.pl. 

Piotr Kraśko opuści Fakty TVN?

Małżeństwo Kraśków stanęło przed naprawdę ciężkim życiowym wyborem. Z uwagi na to, że ich pociechy nie wyobrażają sobie powrotu do stolicy, para coraz częściej myśli o stałej przeprowadzce do Gałkowa. Wiązałoby się to z tym, że jedno z dwojga musiałoby poświęcić swoją drogę zawodową.

– Za każdym razem, kiedy wracamy do z Gałkowa do Warszawy, są łzy i smutek – miała wyznać małżonka Piotra Kraśki. Kolejnym powodem, dla którego małżeństwo miałoby porzucić życie w stolicy na rzecz Gałkowa, jest dobro rodziców Karoliny, którzy są już w podeszłym wieku i nie mają siły, by zajmować się stadniną.  

Czy to oznacza, że Piotr Kraśko opuści Fakty TVN? Karolina jest przekonana, że poradzi sobie w roli opiekuna stadniny, ponieważ przygotowywała się do niej przez wiele lat. Pewne jest jedno, przed parą bardzo ciężka decyzja.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Kraśko Fakty TVN
Fot. TRICOLORS/East News

Czy Piotr Kraśko wkrótce opuści Fakty TVN?

Piotr Kraśko Fakty TVN
fot. instagram.com/karolinaferenstein_krasko/

Jego małżonka Karolina Ferenstein-Kraśko przyznała, że ich dzieci najlepiej czują się w jej rodzinnym Gałkowie, gdzie spełniają swoją pasję jeżdżąc konno. Podobnie jak ich mama, która miałaby przejąć obowiązki w rodzinnej stadninie.

Piotr Kraśko Fakty TVN
fot. instagram.com/karolinaferenstein_krasko/

Już wkrótce okaże się, czy małżeństwo poradzi sobie z tą ciężką sytuacją. Karolina jest gotowa przejąć stadninę po rodzicach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ania z „Daleko od szosy” skradła serca widzów. Co dziś słychać u Ireny Szewczyk?
  2. Nagle wprowadzili nowe obostrzenie dla Polaków. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję, wielu podróżnych nawet nie wie
  3. Zdumiewające zachowanie Górniak w „The Voice”. Widzowie aż zdębieli „Edyta coś ci dolega?”
  4. Wielka wpadka braci Mroczek w programie TVP. Nikt nie spodziewał się podobnej sceny „Przykro mi”
  5. Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”
  6. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
  7. Piotr Żyła podał przekomiczny przepis na kolację. Fani odkryli kompromitujące detale przy zdjęciu

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułMagda Gessler w latach 90. Wyciekły stare zdjęcia. Internauta: ”Czy to plakat do pierwszego polskiego horroru?”
Następny artykułCukiernia sprzedaje ”ciastko kobiet”. Część zysków trafi do potrzebujących mam z Ośrodka Wsparcia dla Kobiet
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl