Piotr Kraśko opublikował selfie ze spotkania ze swoją byłą partnerką. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawił się komentarz jego żony. Dziennikarz z pewnością nie spodziewał się tak mistrzowskich słów! Karolina Ferenstein-Kraśko zaskoczyła wszystkich.

Ze względu na swoją pracę Piotr Kraśko spotyka się z wieloma osobami. Prowadzący Dzień dobry TVN tym razem przeprowadził rozmowę ze swoją byłą partnerką, Edytą Górniak. Po zakończeniu odcinka w przyjacielskim gronie para pozowała do zdjęcia. Kiedy pojawiło się na Instagramie, Karolina Ferenstein-Kraśko nie czekała długo z odpowiedzią.

Piotr Kraśko i Edyta Górniak

Dziś mało kto o tym pamięta, ale Piotr Kraśko i Edyta Górniak wiele lat temu byli parą. Zaczęli spotykać się pod koniec lat 90. i nawet zdecydowali się razem zamieszkać. Związek jednak nie przetrwał, ale z powodów zawodowych ostatnio spotykają się coraz częściej. Jedną z ostatnich okazji była wizyta piosenkarki w Dzień dobry TVN.

Po rozmowie Piotr Kraśko zrobił sobie zdjęcie z Edytą Górniak, Kingą Rusin i Anitą Lipnicką. Selfie pojawiło się na Instagramie, a chwilę później skomentowała je żona dziennikarza.

piotr kraśko
instagram.com/p_krasko

W domu pranie jest i prasowanie! Koleżanki do pomocy też możesz zaprosić, jest co robić przy trójce dzieci – napisała Karolina Ferenstein-Kraśko.

Komentarz żony dziennikarza rozbawił internautów, ale niektórzy podejrzewają, że wciąż jest zazdrosna o ukochanego. Edyta Górniak była w DDTVN już kilka miesięcy temu i na oczach setek tysięcy widzów zapraszała byłego partnera na spotkanie.

Czym zajmuje się Karolina Ferenstein-Kraśko?

Karolina Ferenstein-Kraśko zajmuje się prowadzeniem własnej agencji PR. Jej rodzina ma słynną stadninę koni w Gałkowie, gdzie żona dziennikarza spędza mnóstwo czasu. Zwykle wybiera się tam w towarzystwie dzieci i męża, który chętnie pokazuje zdjęcia z uroczego miejsca.

piotr kraśko
instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko jest drugą żoną dziennikarza TVN. Od 2000 do 2004 roku Piotr Kraśko był mężem bizneswoman Dominiki Czwartosz. Karolina i Piotr pobrali się we wrześniu 2008 roku, mają dwóch synów: 12-letniego Konstantego i 10-letniego Aleksandra oraz córkę, trzyletnią Laurę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo
  3. Internauta skrytykował nogi Barbary Kurdej-Szatan. Odpowiedziała w mistrzowski sposób
  4. Marta Kaczyńska martwi się o Polaków. Ujawniła alarmujące dane, nie jest dobrze
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułLekarz, który zawrócił w głowie kobietom na całym świecie. Aż chce się chorować
Następny artykułSzczur myje się jak człowiek. Wideo wygląda, jak fotomontaż
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.