Piotr Kraśko zaskoczył opinię publiczną swoją ostatnią decyzją – zmieni imię córce! Powód? Będziecie zaskoczeni, gdy go poznacie.

Prezenter wychowuje wraz z żoną trójkę dzieci, z których każde ma dość oryginalne imię. Ostatnio wszystkich zaskoczyła informacja, jakoby Piotr Kraśko chciał zmienić imię swojej córce! Jaki jest powód takiej nietypowej decyzji? Dziennikarz postanowił wszystko wyjaśnić.

Piotr Kraśko zmieni imię córce?

Dziennikarz i jego żona Karolina Ferenstein mają troje dzieci: Aleksandra, Konstantego i najmłodszą córkę, Laurę. Trzylatka może pochwalić się naprawdę pięknym imieniem nadanym jej przez rodziców, teraz jednak para informuje, że… szykują się zmiany! Dlaczego rodzice chcą zmienić imię córki?

– Przyjęło się jednak, że cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi, gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka – wyjaśnił znajomy rodziny według Faktu.

Sami rodzice potwierdzają doniesienia o zmianach w dokumentach – Karolina Ferenstein przyznaje, że Laura już wkrótce będzie nazywać się inaczej.

Mama 3-latki zdradziła w rozmowie z Faktem, że zamierza złożyć odpowiednie dokumenty, by formalnie zmienić imię córki.

– To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów – mówi gwiazda ostatniej edycji programu Agent Gwiazdy.

Piotr Kraśko: dzieci ma trójkę

Piotr Kraśko i jego żona mają nie tylko Laurę, która niedługo straci jedną literkę w imieniu – wspólnie wychowują także dwóch nieco starszych synów. Aleksander ma 10 lat, Konstanty zaś 12. Cała trójka nosi iście królewskie imiona, jednak zmiany nastąpią tak czy inaczej – mała Laura zdecydowanie woli być nazywana Larą! To oczywiście również piękne imię, w dodatku dużo bardziej oryginalne.

Piotr Kraśko jest szczęśliwym ojcem i bardzo ceni sobie swoje życie rodzinne. W niedawnym wywiadzie dla Vivy tak opowiadał o narodzinach Laury:

– Przy trzecim dziecku uważaliśmy, że będzie idealnie, jeśli będziemy mieć trzech synów i też wspaniale, jeśli dwóch synów i córkę. Kiedy dowiedziałem się, że to będzie dziewczynka, na początku zacząłem się zastanawiać, czy będę wiedział, co robić. (…) Oczywiście wszystko się zmieniło, gdy tylko pojawiła się na świecie – wyznaje dziennikarz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr kraśko
instagram.com/p_krasko

Piotr Kraśko wychowuje z żoną trójkę dzieci.

1
2
3
Poprzedni artykułJak schudła Blanka Lipińska? Gwiazda zrzuciła ponad 30 kg!
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak zrobiła tatuaż dla męża. Gwiazda długo go ukrywała
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.