Jak podaje portal wp.pl, Krystyna Janda w niedzielę wieczorem zmieściła post informujący o fatalnym stanie zdrowia swojego przyjaciela, Piotra. Wpis zniknął niedługo potem. Aktorka przekazała: – Piotr w ciężkim stanie w szpitalu, pod respiratorem. Po usunięciu posta z Jandą skontaktował się portal wp.pl. Artystka potwierdziła, że Machalica jest w szpitalu, dodając jednak, że nic więcej nie wie.

Piotr Machalica w 2013 miał operację serca, która się udała. Nie było żadnych informacji, że aktor źle się czuje, bądź choruje. Jak na razie wiadomo jedynie, że przebywa w szpitalu.

Piotr Machalica leży w szpitalu

Piotr Machalica przebywa w szpitalu. W niedzielę na swoim profilu na Facebooku Krystyna Janda napisała:

Piotr w ciężkim stanie w szpitalu, pod respiratorem, w śpiączce farmakologicznej. Trzymajcie razem z nami za niego kciuki. Straszny czas.

Niedługo potem wpis zniknął. Wkrótce potem z aktorką skontaktował się portal wp.pl. Janda potwierdziła, że Piotr Machalica przebywa w szpitalu, dodała jednak:

Nic więcej nie wiem.

Piotr Machalica jest bliskim kolegą Krystyny Jandy. Zagrali ze sobą mnóstwo spektakli, w tym ostatni w Och Teatrze! pt.: Lily. Wiadomo, że Machalica miał plany zawodowe także na małym ekranie.

Miał zagrać z Magdaleną Różdżką w nowym serialu TVN Tajemnica zawodowa. Zrezygnował jednak z roli, chcąc poświęcić się życiu osobistemu.

Piotr Machalica problemy ze zdrowiem

Aktor wielokrotnie w wywiadach przyznawał, że bagatelizował kwestie zdrowotne. Pewnego dnia gorzej się poczuł:

W szpitalu dowiedział się, że ma niebezpiecznie powiększony lewy przedsionek serca, zwapnioną zastawkę, która się nie domyka. Dlatego trzeba ją będzie wymienić. Powiedzieli mi, że nie da się tego wyleczyć kosmetycznie. I że czeka mnie operacja – mówił Machalica wówczas w wywiadzie dla Rewii.

Wkrótce potem poddał się operacji serca. Później twierdził, że operacja uratowała mu życie.

Dzisiaj wiem, że to ocaliło mi życie – mówił wówczas.

Później do mediów nie trafiały żadne informacje na temat zdrowia aktora. Machalica był jak zwykle bardzo zapracowanym i wziętym aktorem. Uwagę mediów przykuł jedynie jego ślub z dwadzieścia lat młodszą partnerką.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Machalica
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Piotr Machalica aktualnie przebywa w szpitalu.

????????”Dobra zabawa z zagadką kryminalną w tle”, „Genialna Krystyna Janda jako Lily”, „Trup, który śmieszy”, „Lily na tropie…

Opublikowany przez OCH-TEATR Wtorek, 6 października 2020

Piotr Machalica od lat współpracuje z Krystyną Jandą.

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: wp.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl