Piotr Machalica nie żyje. Aktor zmarł 14 grudnia w nocy w jednym z warszawskich szpitali. We wrześniu artysta poślubił o 21 lat młodszą ukochaną, Aleksandrę Sosnowską. Kim jest wdowa po znanym i lubianym aktorze?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim jest o ponad 20 lat młodsza żona Machalicy, z którą we wrześniu wziął ślub
  • Gdzie i kiedy odbyło się wesele, na którym pojawiła się plejada polskich gwiazd
  • W jaki sposób para się poznała

Aleksandra Sosnowska i Piotr Machalica poznali się kilka lat temu. Zakochani przez długi czas ukrywali się i nie mówili głośno o tym, co ich łączy. Na ślubie pojawiła się plejada gwiazd.

Piotr Machalica: ślub

Ślub odbył się 19 września w Częstochowie, gdzie przez wiele lat Machalica był dyrektorem artystycznym jednego z tutejszych teatrów. Również z tego miasta pochodziła jego ukochana „Oleńka”. Związek pary przez wiele lat był tajemnicą.

Zakochani podobno wiele razy rozstawali się i do siebie wracali. Pomimo tego postanowili w końcu powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.

Wesele odbyło się w jednej z restauracji żony aktora. Jeśli wierzyć plotkom na przyjęcie zaproszono ponad 100 gości i mogliśmy na nim zobaczyć m.in. Krystynę Jandę, Katarzynę i Cezarego Żaków, Artura Żmijewskiego z żoną czy Joannę Liszowską.

Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji — zdradziła Super Expressowi jedna z osób z otoczenia pary młodej.

— Państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki — dodała.

Piotr Machalica: żona

Aleksandra Sosnowska była drugą żoną aktora. Wcześniej artysta był związany z Małgorzatą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się w 2005 roku. Później przez kilka lat był związany również z Edytą Olszówką, dla której zostawił pierwszą żonę po ponad 20 latach małżeństwa.

Aleksandra Sosnowska jest bizneswoman, właścicielką hotelu Sonex i dwóch restauracji w Częstochowie. Jak poznała się z Piotrem Machalicą?

Aleksandra była mecenaską sztuki w częstochowskim teatrze. To właśnie tam było dane im się zobaczyć. Chociaż związek nie należał do najłatwiejszych, był pełen rozstań i powrotów, para postanowiła dać sobie ostateczną szansę i stanęła na ślubnym kobiercu.

Jednak z pewnością Aleksandra Sosnowska nie sądziła, że tak szybko przyjdzie jej stać się wdową po Machalicy. Aktor zmarł w nocy 14 grudnia w jednym z warszawskich szpitali, o czym przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

O ich ślubie było bardzo głośno głównie za sprawą sporej różnicy wieku. Piotr Machalica związał się z o ponad 20 lat młodszą partnerką, czego nie mogli zrozumieć niektórzy internauci i fani. Takie związki zazwyczaj wywołują spore poruszenie w polskim show-biznesie.

Żonie Aleksandrze, oraz bliskim i przyjaciołom zmarłego, pragniemy złożyć wyrazy współczucia.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Machalica
fot. East News/Tricolors

Piotr Machalica we wrześniu tego roku wziął ślub z Aleksandrą Sosnowską.

piotr michalica
Fot. Eastnews.pl

Wdowa po aktorze jest bizneswoman, która posiada hotel i restauracje w Częstochowie.

Piotr Machalica
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Z pewnością o ponad 20 lat młodsza żona aktora nie spodziewała się, że tak szybko owdowieje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express

 

Poprzedni artykułKto najlepiej prowadził „Jaka to melodia?” Robert Janowski, Norbi, czy Rafał Brzozowski?
Następny artykułWybierasz się na świąteczną mszę? Wcześniej zarezerwuj miejsce w kościele, włoscy biskupi szykują kreatywne rozwiązanie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com