Piotr Polk: dzieci od zawsze były jego wielkim marzeniem. Niestety nigdy nie udało mu się zostać tatą. Myśli o ojcostwie wywoływały w nim uczucie smutku i nostalgii. Aktor w rozmowie z Rewią przyznał: brak mi dzieci z mojej krwi. Czy gwiazdor planuje powiększenie rodziny?

Popularny aktor wielokrotnie podkreślał, że marzy o powiększeniu rodziny, jednak nie było mu to dane. Chociaż Piotr Polk nie ma biologicznych dzieci, niedługo zostanie dziadkiem! Jego pasierbica, Ola, spodziewa się dziecka! Ta nowina przyniosła mu olbrzymią radość! 

Piotr Polk: dzieci zawsze były jego marzeniem

Piotr Polk od kilkunastu lat jest związany z menadżerką, Joanną Gajewską. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2015 roku, a całą uroczystość zachowali w tajemnicy. Żona aktora ma z poprzedniego związku  dwie piękne córki – Olę i Julkę, z którymi Piotr Polk stworzył wyjątkową wieź. Zawsze jasno podkreślał, że nigdy nie próbował zastąpić kobietom ojca, a jedynie chciał wpierać je dobrą radą, otaczać troską i opieką. Mimo świetnego kontaktu z pasierbicami gwiazdor odczuwa pustkę z powodu braku własnych dzieci:

– Brak mi dzieci z mojej krwi, które towarzyszyły aż do końca życia. To uczucie nachodzi mnie czasem na ulicy, kiedy widzę ojca, który gra z synem w piłkę. Albo kupuje mu lody – możemy przeczytać na łamach Rewii.

Okazuje się, że w aktorze od zawsze drzemały bardzo silne instynkty ojcowskie. Niestety nie miał okazji sprawdzić się w roli taty, nad czym bardzo ubolewa. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pasierbica Piotra Polka spodziewa się dziecka!

Pasierbica Piotra Polka spodziewa się dziecka! Kobieta podzieliła się radosną kilka miesięcy temu i wywołała olbrzymia radość w rodzinnym domu.

Już niedługo na świecie pojawi się jego przyszywany wnuk, Aleksander. Z pewnością aktor otoczy wnuka opieką i będzie go rozpieszczał na każdym kroku! Dzięki temu Piotr Polk, chociaż w małym procencie spełni się w roli dziadka i przekaże maluchowi odrobinę  miłości! 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najlepsze preparaty regenerujące włosy. TOP 10 kosmetyków na każdą kieszeń
  2. Konflikt Marty Linkiewicz i Tedego. Co się między nimi wydarzyło?
  3. Anna Mucha bez stanika! Gwiazda zachwyca ciałem. Fani: „Najseksowniejsza kobieta”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr polk: dzieci
instagram.com @polkpiotr

Piotr Polk: dzieci były jego marzeniem. Niestety nie udało mu się zostać tatą.