Piotr Rubik i jego żona Agata pochwalili się w sieci swoim najnowszym muzycznym dziełem. Na nagraniu śpiewają: Hej matoły, otwórzcie szkoły. Jest to ich wspólny komentarz do nowych zasad, które zostały zaprezentowane na sobotniej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego. Zakładają one m.in. otwarcie galerii handlowych do 27 grudnia, przy czym szkoły nadal będą zamknięte. Fani nie ukrywają swojej wściekłości.

Piotr Rubik i Agata Rubik nie przestają zaskakiwać internautów. Tym razem pochwalili się swoją nową piosenką, która otwarcie krytykuje ostatnią decyzję rządu. Komentarz został wykonany „z przymrużeniem oka”, ale nie umniejsza to jego wymowie.

Piotr Rubik i jego żona skomentowali ostatnią decyzję rządu

Piotr Rubik i jego żona po raz kolejny zaskoczyli internautów. O żonie muzyka już jakiś czas temu zrobiło się głośno, gdy ta żaliła się na zdalne nauczanie swoich dzieci.

— Powiem Wam, że jestem wykończona. Ala właśnie skończyła szkołę, Helenka ma jeszcze 10 minut. Nastąpiła totalna dezorganizacja mojego życia. Jak to tak ma wyglądać, to ja nie chcę! — mówiła wtedy na InstaStory.

Tym razem małżeństwo Rubików wzięło na celownik decyzje rządu dotyczące szkół. Na Instagrama Agaty trafiło nagranie, na którym Piotr gra na fortepianie muzykę i oboje do niej śpiewają:

— Hej matoły, otwórzcie szkoły! Nieważne ferie, nieważne galerie! Hej matoły, otwórzcie szkoły.

W ten sposób skomentowali najnowsze wytyczne rządu, które zakładają otwarcie galerii handlowych na okres przedświąteczny i świąteczny, aż do 27 grudnia. Szkoły nadal pozostaną jednak zamknięte. W opisie do filmiku Agata Rubik napisała:

— Nasz komentarz na nowe zasady. Z przymrużeniem oka, rzecz jasna.

  1. Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Kilka godzin po nagraniu zmarł uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Wipeout”, przeszedł zawał serca
  2. Osoby w maskach i sztucznej krwi stawiły się pod mieszkaniem kard. Dziwisza. Nie odpuszczają, mają jeden cel
  3. Edyta Pazura przekazała przykrą wiadomość. Ciężko powstrzymać łzy „Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg”, chodzi o jej zdrowie

Piotr Rubik i jego żona nagrali filmik o nowej decyzji rządu. Fani są wściekli

Szybko okazało się, że nie każdy z obserwujących Agatę ludzi na Instagramie popiera jej zachowanie. Często nie chodziło nawet o niezadowolenie wynikające z rządowej decyzji, tylko o sam sposób jego przekazania.

Agata Rubik wdała się nawet z niektórymi w dyskusje. W komentarzach można przeczytać, jak odpisuje na poszczególne wiadomości.

— Przykre… oby dzieci nie wzięły przykładu… Można swój stosunek do sytuacji wyrazić w sposób bardziej taktowny — napisała jedna z kobiet.

— Mówi pani o chamstwie i nienawiści, bo ktoś pani palec pokazał, a sama pani nie świeci przykładem, nazywając rząd matołami, jakikolwiek byłby — dodała inna.

— A gdzie tu jest coś o rządzie? — odpisała jej Agata Rubik.

Proszę nie odwracać kota ogonem, wiadomo, o co chodzi, i co autor miał na myśli — odpowiedziała ta sama fanka.

Niektóre powyższe komentarze odnoszą się do innego wpisu Agaty Rubik, który ta umieściła dzień wcześniej przed opisywanym nagraniem. Przypominała wtedy swoim obserwującym, że 21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości.

— Życzliwość to pierwszy stopień do prawdziwej dobrej zmiany. Tylko i aż tyle — pisała w mediach społecznościowych.

Niektórzy użytkownicy Internetu postanowili jej to wytknąć, jednocześnie zarzucając lekką hipokryzję. Co myślicie na temat nagrania? Możecie je zobaczyć niżej.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Piotr Rubik i jego zona nagrali specjalną piosenkę. W ten sposób skomentowali najnowsze wytyczne rządu.

piotr rubik
fot. instagram.com/agata_rubik

Dzień wcześniej żona muzyka obchodziła Światowy Dzień Życzliwości.

piotr rubik
fot. instagram.com/agata_rubik

Niektórzy postanowili jej to wytknąć w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacji
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
  4. Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
  5. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  6. Suczka zaprowadziła ratowników w głąb lasu. Gdy zajrzeli do jej kryjówki, o mało nie utonęli we łzach
  7. Marcin Najman ustawił walkę? Bukmacher zabiera głos, jest oficjalne stanowisko

Źródło: instagram.com, plotek.pl

 

Poprzedni artykułStaruszka od 15 lat przychodziła do marketu czytać książki. Pracownicy sklepu zrobili dla niej niezwykłą rzecz
Następny artykułKredka idealna – długotrwały efekt bez rozmazywania od marki Bouclé
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl