Piotr Stramowski wrzucił na swój profil na instagramie niepokojące zdjęcie! Aktor prezentuje się na nim z zakrwawioną i poobijaną twarzą. Co mu się stało?

Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i często dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia. Tym razem jednak nieco ich przeraził dodając zdjęcie, na którym jest kompletnie poturbowany! Czy Piotr Stramowski został pobity? Co mu się stało?

Piotr Stramowski pobity?

Gwiazdor podzielił się z obserwatorami na instagramie zdjęciem, które poważnie zaniepokoiło jego fanów. Na fotce widzimy Piotra Stramowskiego, który ma całą zakrwawioną i poobijaną twarz! Czy aktor brał udział w jakiejś bójce? Wielbiciele gwiazdora nie mają powodów do zmartwień – zakrwawione oblicze Stramowskiego to tylko wyjątkowo udana charakteryzacja! 

Na zdjęciu z poobijaną twarzą ciężko rozpoznać gwiazdora – nie dość, że jest pozbawiony swojej charakterystycznej, bujnej brody, to jeszcze charakteryzacja imitująca opuchliznę kompletnie zmienia jego twarz! W jakim filmie będziemy mogli obejrzeć poobijanego Stramowskiego?

Piotr Stramowski: Fighter

Film, do którego powstała charakteryzacja to Fighter, który właśnie jest w procesie tworzenia. Jak na razie możemy popodglądać proces jedynie za pośrednictwem konta na instagramie gwiazd biorących w nim udział! Kogo na pewno zobaczymy w filmie? Z klipów, które opublikował Piotr Stramowski na swoim koncie możemy się dowiedzieć, że na planie znaleźli się między innymi Mikołaj Roznerski, Aleksandra Szwed i Karol Osentowski. Towarzyszą im także profesjonalni zawodnicy rozmaitych sztuk walki: Marcin Różal Różalski, Robert Złotkowski i Andrzej Fonfara. Możemy się domyślić, że czeka nas naprawdę wybuchowa fabuła!

Jak na razie ciężko jest znaleźć szczegóły na temat powstającego filmu, ze stories Piotra Stramowskiego wiemy jednak, że Aleksandra Szwed wcieli się w byłą dziewczynę aktora, który zagra profesjonalnego boksera. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, co przyniesie nam Fighter! Zapowiada się naprawdę nieźle, a charakteryzacja, w której pokazał się Piotr Stramowski robi naprawdę spore wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr stramowski
instagram.com/piotrstramowski_official

Piotr Stramowski właśnie opublikował niepokojące zdjęcie.

piotr stramowski
instagram.com/piotrstramowski_official

Na fotce widać, że aktor jest cały poobijany!

piotr stramowski
instagram.com/marcinrozalrozalski

Na szczęście to tylko charakteryzacja do nowo powstającego filmu Fighter.

piotr stramowski
instagram.com/mroznerski

Zobaczymy w nim także Mikołaja Roznerskiego!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułW Lotto padła wygrana, jakiej dawno nie było. Polak zgarnął aż 193 milionów
Następny artykułVioletta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.