Piotr Swend: siostra aktora wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery. Wiedzieliście, że aktor, który wciela się w rolę Maćka z Klanu ma siostrę bliźniaczkę? Czym zajmuje się siostra gwiazdora TVP?

Klan zapewnił Piotrowi Swendowi ogromną popularność. Choć choruje na zespół Downa, na planie od lat udowadnia, że niepełnosprawność nie powinna wykluczać. Aktor wciela się w rolę Maćka już od 22 lat! Piotr Swend: siostra bliźniaczka bardzo go wspiera. Są ze sobą mocno związani!

Piotr Swend: siostra bliźniaczka jest dla niego bardzo ważna

Maciuś z Klanu jest jedną z najbardziej legendarnych postaci serialu TVP. Choć wielu się z niego wyśmiewało, on konsekwentnie dążył do celu i do tej pory możemy podziwiać jego grę w produkcji. Wiedzieliście, że aktor ma rodzeństwo?

Piotr Swend: siostra bliźniaczka jest do niego niesamowicie podobna! Joanna Swend bardzo wspiera swojego brata. Czym się zajmuje i czy także zamierza zrobić karierę?

Siostra jest dla aktora wsparciem

Joanna Swend raczej nie planuje kariery w aktorstwie — kształci się w zupełnie innym kierunku. Piotr Swend: siostra aktora ukończyła studia, by zostać nauczycielką! W dodatku niedawno internet obiegła wiadomość, że aktor TVP został wujkiem — jego siostra Asia urodziła synka. Jak Piotr odnajduje się w nowej roli?  Na pewno bardzo cieszy się szczęściem siostry, są bowiem ze sobą bardzo zżyci. Razem chodzili do podstawówki i są bardzo rodzinni! 

Siostra aktora urodziła się zdrowa, podobnie jak jego pozostałe rodzeństwo — Ewa i Kasia. Wszystkie siostry Piotra bardzo wspierają go w tym, co robi. Jak przyznaje mama aktora, wszyscy są ze sobą bardzo zżyci a zorganizowane życie rodzinne pozwala im na naprawdę wspaniałe relacje! Wiedzieliście, że aktor TVP ma tak liczną, ciepłą rodzinę? Piotr Swend: siostra bliźniaczka jest mu wyjątkowo bliska!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak nie przytyć w Święta Wielkanocne? 6 skutecznych sposobów
  2. Michał Szpak adoptował psa! Gwiazdor pochwalił się nowym pupilem
  3. Urszula Dudziak spędziła ostatnie godziny z Anną Jantar przed tragicznym lotem. „Cieszyła się, że zdąży”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr swend: siostra
filmpolski.pl

Piotr Swend: siostra bliźniaczka jest do niego bardzo przywiązana!

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułDziś członkowie kultowego zespołu Tokio Hotel są nie do poznania. Wokalista zmienił się najbardziej
Następny artykułWedług tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.