Piotr Woźniak-Starak został pochowany w swoim ukochanym miejscu na Mazurach. Ciało producenta spoczęło na terenie rodzinnej posiadłości, co wywołało wiele kontrowersji. Sprawą zajęli się wojewoda, inspektor nadzoru budowlanego i sanepid, którzy mieli ocenić warunki grobu. Czy zostanie przeniesiony?

Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu, ale informacje związane z jego śmiercią do dziś pojawiają się w mediach. W dużej mierze jest to związane z miejscem pochówku męża znanej dziennikarki. Jeśli okaże się, że nie są to katakumby, to rodzina zmarłego stanie przed dużym problemem. Niebawem policja oceni, czy konieczne będzie zawiadomienie prokuratury.

Piotr Woźniak-Starak: grób

Grób Piotra Woźniak-Staraka znajduje się na terenie sporej posiadłości należącej do jego rodziny. Producent uwielbiał spędzać tam czas i dla rodziny oczywiste było, że pogrzeb odbędzie się właśnie na Mazurach. Jak podaje pudelek.pl, bliscy zmarłego nie wystąpili do sanepidu o zgodę na takie rozwiązanie.

Piotr Woźniak-Starak
filmpolski.pl

W związku z tym, że pochówek nie został dokonany na cmentarzu, sprawą musiał się zająć wójt gminy Giżycko. To on złożył zawiadomienie w związku z podejrzeniem zaistnienia wykroczenia. Prokurator rejonowy w Giżycku Grzegorz Ryński w rozmowie z WP powiedział, że Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych przewiduje odpowiedzialność, w której właściwym organem do prowadzenia postępowań jest policja.

Co stanie się z grobem Piotra Woźniak-Staraka?

Grób Piotra Woźniak-Staraka najprawdopodobniej będzie musiał zostać przeniesiony. Jak pisze pudelek.pl, z kontroli wynika, że grób nie spełnia wszystkich wymogów. Być może rodzina zmarłego producenta podejmie jeszcze kroki, aby sprostać wymogom formalnym. Sprawą ma zająć się policja.

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com @alicjabc

Jak podaje Super Express, 1 listopada rodzina Piotra Woźniak-Staraka zebrała się w Fuledzie, aby oddać cześć tragicznie zmarłemu producentowi. Przy grobie męża czuwała Agnieszka Woźniak-Starak, która od kilku miesięcy unika mediów i zrezygnowała z pracy w telewizji. Jakiś czas temu złożyła hołd ukochanemu, zjawiając się na premierze jego ostatniego filmu Ukryta gra.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Roksana Węgiel oczarowała wszystkich na gali MTV. Trudno było oderwać od niej wzrok
  3. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
  4. Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: ”Miałam momenty doła”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułLaura Conti ECO SOFT – balsamy do ust na bazie naturalnych olejów roślinnych
Następny artykułNajlepsze serum do twarzy. 8 produktów, na które warto zwrócić uwagę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.