Grób Piotra Woźniak-Staraka jest pusty? Wstrząsające informacje właśnie wyszły na jaw

Piotr Woźniak-Starak zmarł rok temu. Został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda, nad jeziorem Kisajno. Ta kwestia stała się sporną, ponieważ wobec polskiego prawa pochówek odbył się niezgodnie z przepisami. Ostatnio jednak wyszły na jaw kolejne fakty. Jak podaje Super Express, istnieją doniesienia, że grób producenta jest pusty, jednak nie chodzi o ten znajdujący się na prywatnej posiadłości, Piotr Woźniak-Starak ma dwa nagrobki.

Pochówek na terenie rodzinnej posiadłości odbył się na zasadzie rytuału. W pogrzebie uczestniczyło 160 osób. Prochy producenta złożono na terenie prywatnej posiadłości na Mazurach. Tymczasem Super Express dotarł do nowych informacji o drugim grobie Piotra Woźniaka- Staraka.

Piotr Woźniak-Starak Powązki

Super Express poinformował, że na Powązkach znajduje się drugi grób Piotra Woźniaka-Staraka. Jest zupełnie nowy, stoją na nim świeże kwiaty i znicze. Magazyn zainteresował się czy prochy producenta zostały przeniesione z pierwszego miejsca pochówku.

W tym celu dziennikarze Super Expressu udali się do zarządu cmentarza, by zaczerpnąć jakichś informacji. Niestety, zarząd odpowiedział, że nie ma żadnej wiedzy na ten temat.

  1. Łukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
  2. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów

Gdzie spoczywa Piotr Woźniak-Starak?

Rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie, Olgierd Dąbrowski-Żegalski tuż po rozprawie wytoczone przeciwko rodzinie Woźniaka-Staraka przyznał w rozmowie z Super Expressem:

Nie pojawiły się informacje o tym, by szczątki miały zostać przeniesione z Mazur do innego grobu.

Tym samym rzecznik rozwiał wątpliwości co do zmiany miejsca pochówku. By przenieść prochy, należy zdobyć odpowiednie pozwolenie. Wszystko wskazuje więc na to, że grób producenta na Powązkach jest jedynie symboliczny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. pwsas, Instagram

Producent zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Fot. instagram.com @pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak unika medialnego szumu wobec zmarłego męża i nie wypowiada się publicznie o wciąż spornych kwestiach jego pochówku.

Fot. Piotr Molecki/East News

Na grobie producenta na Powązkach znajdują się świeże kwiaty i zapalone znicze. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest to grób symboliczny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fani legendarnego zespołu pogrążeni w żałobie. Niestety, nie żyje
  2. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  3. Poszła na pogrzeb nieznajomego. Zobaczyła, kto stoi przy trumnie i momentalnie zalała się łzami
  4. Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
  5. W trybie pilnym podjęto decyzję o zamknięciu Biedronki nad morzem. Pojawiło się poważne zagrożenie, sieć wydała komunikat

Źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Aleksandra Kwaterkiewicz :Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.

Comments are closed.