Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia i od tego czasu Agnieszka Woźniak-Starak zmaga się z żałobą pod czujnym okiem mediów. Na pewien czas wdowa zniknęła z mediów społecznościowych, ale w związku z premierą ostatniego filmu jej męża postanowiła powrócić. W najnowszym wzruszającym poście wyjawiła, jaki był jej ostatni prezent dla Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu programowi Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o ostatnich projektach tragicznie zmarłego męża. Następnie podzieliła się wzruszającym postem na Instagramie. W nim wyznała, jaki był ostatni prezent, którym miał zostać obdarowany Piotr Woźniak-Starak. 

Piotr Woźniak-Starak i jego ostatnie projekty

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w programie Dzień dobry TVN i udzieliła pierwszego wywiadu od czasu tragedii na Mazurach. Rozmowa dotyczyła promocji ostatniego filmu, nad którym pracował Piotr Woźniak-StarakUkryta gra. Wdowa po producencie opowiedziała również o projekcie tragicznie zmarłego męża, który nigdy już nie zostanie ukończony. Miał nim być film pod tytułem Czarne serca, w którym mieli wystąpić Magdalena Boczarska i Tomasz Kot.

Wieczorem po udzieleniu wywiadu Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się wpisem na Instagramie, w którym podziękowała za pozytywny odbiór jej powrotu do telewizji śniadaniowej oraz zdradziła, jaki był ostatni prezent, którym miał zostać obdarowany Piotr Woźniak-Starak. Mąż prezenterki miał dostać… psa.

dziecko była żona
fot. instagram.com@aga_wozniak_starak

Ostatni prezent dla męża

Na Instagramie prezenterka opublikowała zdjęcie z rzeczonym psem. Pod nim umieściła wzruszający wpis.

– Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne — napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

– A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy.

Prezenterka opisała również dalsze losy psa, którego miał dostać Piotr Woźniak-Starak.

– Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale.

Agnieszka Woźniak-Starak pozdrowiła również swoich wielbicieli i podziękowała serdecznie za pozytywny odbiór jej wywiadu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Pies był ostatnim prezentem Agnieszki Woźniak-Starak. 

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com @pwsas

Piotr Woźniak-Starak zginął przed ukończeniem prac nad swoim ostatnim filmem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coraz więcej Polaków marzy o bardzo zadziwiającym „gadżecie”. Biznes zaczyna kwitnąć
  2. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułKot uratował życie swojej małej właścicielki. Poświęcił się i sam ledwo uszedł z życiem, by ją ocalić
Następny artykułJak się ubrać do biegania w chłodne dni? Wszystko, o czym musisz pamiętać
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.