Piotr Woźniak-Starak odszedł 18 sierpnia 2019 roku w Fueldzie. Jego śmierć odbiła się głośnym echem i wstrząsnęła całym krajem. Nikt nie spodziewał się tak nagłego odejścia młodego człowieka, który był jednocześnie polskim producentem filmowym, a jego życie było niemalże usłane różami. Rok po jego śmierci dowiadujemy się kolejnych informacji dotyczących jego osoby. Mieszkańcy Fueldy przerwali milczenie. 

Za niespełna tydzień bliscy Piotra Woźniak-Staraka będą wspominać kolejny rok bez ukochanego członka rodziny. W związku z tym dziennikarze Faktu postanowili porozmawiać z okolicznymi mieszkańcami na temat polskiego milionera. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje 

Piotra Woźniak-Staraka nie ma już z nami prawie rok. Od jego śmierci upłynęło już sporo czasu, jednak niektórzy wciąż nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Fakt postanowił dowiedzieć się więcej na temat młodego biznesmena, w czym pomogli okoliczni mieszkańcy. 

Jak podaje fakt.pl, nieoficjalne rozmowy przeprowadzono z pracownikami zatrudnionymi w posiadłości, którą uwielbiał Piotr Woźniak-Starak. Kochał to miejsce i bywał tam regularnie, aż do końca swoich dni. 

Mieszkańcy szczerze o Piotrze Woźniak-Staraku 

Jak podaje fakt.pl, z opowieści mieszkańców wynika, że Piotr Woźniak-Starak, a także jego rodzina wprowadzała mnóstwo dobrej energii i życia do mazurskiej miejscowości. Kochali ją i traktowali jak swój najukochańszy dom. Dzięki jego rodzinie wiele osób zyskało pracę. 

– W majątku w Fuledzie wielu z nas znalazło pracę, o którą na Mazurach nie jest łatwo. Jeszcze latem, kiedy są turyści, to i pracy jest więcej, ale zimą… Dzięki państwu Starakom byt wielu rodzin się poprawił – powiedziała mieszkanka Kamionek, jak podaje wp.pl. 

Mieszkańcy nie boją się mówić, że to miejsce zmieniło się po odejściu Piotra Woźniak-Staraka diametralnie. 

-To miejsce umarło razem z nim – powiedział jeden z rozmówców, jak podaje fakt.pl.

Ciężko wyobrazić sobie, że tego młodego, zdolnego człowieka nie ma już wśród nas. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

piotr woźniak-starak
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Woźniak-Starak odszedł niespełna rok temu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
  3. ”Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego”
  4. Co się stało z Agatą Dudą? Od zeszłego tygodnia wszyscy mówią tylko o jednym
  5. Agnieszka z „Gogglebox” kończy z dietą, wszystko z 1 powodu. Na wakacjach wbiła się w srój kąpielowy, przeszła ogormną metamorfozę

Źródło: fakt.pl, wikipedia.org, wp.pl 

 

 

 

 

Poprzedni artykułOd dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
Następny artykułMężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.