Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach 18 sierpnia ubiegłego roku na jeziorze Kisajno. Choć od jego śmierci minął prawie rok, wciąż pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące miejsca jego pochówku. Do niedawna podawano, że został pochowany w rodzinnej Fuledzie, wszystko wskazuje jednak na to, że to nie prawda. 

Rok temu media donosiły, że Piotr Woźniak-Starak został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Super Express informował wówczas, że sanepid ma wątpliwości co do legalności pochówku. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego ciało nie zostało tam złożone, a grób znajduje się w innym miejscu. 

Gdzie znajduje się ciało Piotra Woźniaka-Staraka?

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się prawdopodobnie w Warszawie na cmentarzu Powązkowskim. Tego szokującego odkrycia dokonał Super Express, tabloid ma jednak pewne wątpliwości, czy grób, który jest przystrojony kwiatami i sercem z czerwonych róż, znajdował się tam od początku, czy też rodzina odprawiła drugi, potajemny pogrzeb. 

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach i choć niedługo będzie pierwsza rocznica jego śmierci, rodzina nadal nie może zaznać spokoju z powodu utraty ukochanej osoby, ponieważ jego pierwotny pogrzeb odbył się rzekomo nielegalnie. W Polsce istnieje bowiem zakaz chowania ciała poza cmentarzem, czego mieli dokonać jego najbliżsi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. Andrzej Duda nagle prosi o wybaczenie Polki i Polaków, za podłe słowa podczas kampanii. Czy miał na myśli, że „LGBT nie są ludźmi”?
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Piotr Woźniak-Starak leży na cmentarzu w Warszawie

Choć rok temu rodzina zmarłego producenta twierdziła, że uzyskała wszelkie zgody na pochówek poza cmentarzem, wszystkiemu zaprzeczył Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Woźniak-Starak musiał zostać przeniesiony na cmentarz, gdyż jego najbliżsi przegrali batalię sądową, która miała mieć rzekomo miejsce w tym roku. Teraz grób producenta mogą odwiedzić wszyscy na warszawskich Powązkach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
Fot. twitter.com/Adam Kamiński

Piotr Woźniak-Starak został rzekomo pochowany na terenie rodzinnej posiadłości. 

piotr woźniak-starak
Fot. instagram.com @piotr sobolewski jr

Jak donosi Super Express, okazuje się, że jego ciało spoczywa jednak na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor „M jak miłość”, „Klanu” i „Na Wspólnej”

Źródło: pomponik.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.