Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Od trwających dwa dni uroczystości pogrzebowych zmarłego producenta, minęły już dwa tygodnie, jednak wciąż pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące jego pochówku. Grób zmarłego producenta stoi na  terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Jak wygląda?

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Producent zmarł 18 sierpnia, jednak temat jego tragicznego odejścia wciąż budzi wiele emocji i domysłów wśród internautów. Pogrzeb producenta odbył się w Konstancinie-Jeziornej, a następną część uroczystego pożegnania odprawiono na Mazurach. Wiadomo już, jak wygląda jego grób.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka

Wokół pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka pojawiało się wiele sprzecznych informacji. Począwszy od legalności miejsca pochówku, po rzekomą ekshumację ciała. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 29 sierpnia w Konstrancinie-Jeziornej, a następnego dnia upamiętniono jego pamięć na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia grobu zmarłego producenta. Jest to wielki kamień z wyrytymi napisami. Stoi on na podwyższeniu i znajduje się w małej altance otoczonej roślinami. 

Kilka dni temu spekulowano, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka miało być ekshumowane, jednak Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie wydała specjalne oświadczenie, w  którym zaprzecza, jakoby rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Starak prosiła o specjalne pozwolenie na pochówek.

Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu — czytamy w oświadczeniu.

Pogrzeb Piotra Woźnaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka trwał dwa dni. Pierwszego dnia odprawiono uroczystą mszę żałobną w Konstancinie Jeziornej, na której pojawiło się również wiele gwiazd m.in. Alicja Bachleda-Curiś, Anna Lewandowska, czy Małgorzata Rozenek. Kolejnego dnia dokończyć uroczystość na terenie posiadłości Straraków na Mazurach. Na Maurach pojawiło się 160 osób.

Jego trumnę niosło czterech mężczyzn, a tuż za nią szła Agnieszka Woźniak-Starak i siostra Piotra, Julia. Jak dowiedział się Super Express, podczas uroczystości miał miejsce tajemniczy rytuał. Wszyscy uczestnicy konduktu pogrzebowego szli boso. Buty gości były ustawione w stronę jeziora, na którym zginął Piotr. Co oznacza ten rytuał? Najprawdopodobniej to symbol z dawnych czasów, oznaczający, że w tej ostatniej drodze wszyscy jesteśmy równi. Piotr Woźniak-Starak zginał 18 sierpnia w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia na jeziorze Kisjano, na Maurach. 

Piotr Woźniak-Starak
Nekrologi Gazeta Wyborcza

Wzruszający nekrolog, jaki zamieściła Agnieszka Woźniak-Starak. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w młodości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  3. Kontrowersyjny trend ślubny. Skusiła się na to sama Martyna Wojciechowska
  4. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22-lata. Dziennikarz pochwalił się o 34 lata młodszą partnerką
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  6. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
Poprzedni artykułAgata: ”Chodzę do łóżka z żonatymi mężczyznami. Traktuję to jak wyzwanie”
Następny artykułAnny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.