Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła informacje. Fani wspierają dziennikarkę
Marta Kulik
Marta Kulik 19.08.2019 13:02

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła informacje. Fani wspierają dziennikarkę

piotr woźniak-starak
Fot. pwsas, Instagram

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany po tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Poszukiwania rozpoczęły się w niedzielę o 4 nad ranem i trwają do dziś. Od początku spekulowano, że zaginionym mężczyzną był Piotr Woźniak-Starak, jednak dopiero teraz prokuratura potwierdziła tożsamość zaginionego. Fani i gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w tym trudnym czasie.

Piotr Woźniak-Starak, prywatnie mąż gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak, jest osobą, która wypadła z motorówki na Mazurach. Sprawą zajmuje się prokuratura, która oficjalnie podała dane poszukiwanego. Dziś rano, po kilkunastogodzinnej przerwie, akcja poszukiwawcza zostawała wznowiona.

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany

Od niedzieli trwają poszukiwania męża Agnieszki Woźniak-Starak, który zaginął na jeziorze Kisajno. Od początku media informowały, że może chodzić o producenta filmów takich jak Bogowie czy Sztuka Kochania, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś rano prokuratura oficjalnie potwierdziła dane zaginionego.

Służby poszukują na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka – powiedział portalowi natemat.pl Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury.

Jak doszło do wypadku Piotra Woźniaka-Staraka? 27-letnia kobieta z Łodzi, która płynęła motorówką z producentem zeznała, że podczas manewru skrętu oboje wypadli z motorówki. Kobiecie udało się przepłynąć około stu metrów i dotrzeć do brzegu. Jest w dobrym stanie. W rozmowie z Faktem asp. Iwona Chruścińska poinformowała, że odnaleziona miała znikome ślady alkoholu we krwi, które nie kwalifikują się do bycia pod wpływem.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak jest poszukiwany

Portal onet.pl informuje, że we wczorajszych poszukiwaniach brał udział helikopter oraz łodzie z sonarami. Do działań poszukiwawczych mają dołączyć także śmigłowiec z Komendy Głównej Policji i straż graniczna. Przeszukiwane jest nie tylko jezioro, ale także zarośla na jego brzegu.

-Z Giżyckiej jednostki na jezioro Kisajno wysłaliśmy czterech strażaków oraz łódź z sonarem i sprzętem do nurkowania, który posłuży do poszukiwań. Zespół poszukiwawczy powinien właśnie rozpoczynać pracę – powiedział dziś rano dla natemat.pl kpt. Mateusz Pupek, rzecznik Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku.

Jak podaje Fakt, rodzina poszukiwanego ma posiadłość o powierzchni 200 ha w okolicach jeziora. W mediach społecznościowych znajduje się wiele zdjęć mężczyzny z Mazur. Agnieszka Woźniak-Starak dzień przed zdarzeniem także pokazała fotografię wykonaną w tamtej części Polski. Na razie nie udzieliła komentarza w tej sprawie. Fani współczują dziennikarce i zostawiają mnóstwo komentarzy, w których wspierają ją z całych sił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany na Mazurach.

Piotr Woźniak-Starak

Producent często spędza czas w posiadłości nieopodal jeziora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Staruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
  4. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródła: natemat.pl, onet.pl, fakt.pl