Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Woźniak-Starak nadal poszukiwany. Na jaw wychodzą kolejne fakty
Robert Głowacki
Robert Głowacki 21.08.2019 14:46

Piotr Woźniak-Starak nadal poszukiwany. Na jaw wychodzą kolejne fakty

Piotr Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony. To już czwarty dzień poszukiwań zaginionego w sobotnią noc milionera, a na jaw wychodzą kolejne nieznane dotąd fakty. Dziennik Super Express informuje, że w śrubie motorówki, jaką pływał, znaleziono ludzki włosy. Co jeszcze wiadomo w sprawie?

Tą sprawą od kilku dni żyje cała Polska. W nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak. Po trzech dniach poszukiwań nadal nie odnaleziono producenta filmowego, jednak jeden z tabloidów nieoficjalnie dotarł do nowych, znaczących faktów w sprawie. Według najnowszych ustaleń w śrubie motorówki były ludzkie włosy.

Piotr Woźniak-Starak zaginął

Przypomnijmy, że w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno doszło do wypadku motorówki, na której pływał Piotr Woźniak-Starak wraz z 27-letnią tajemniczą kobietą. W niedzielę około godziny 3:30 nad ranem policja została poinformowana o porzuconej motorówce na środku jeziora. Z informacji, jakie do tej pory udało się uzyskać śledczym, wynika, że podczas skrętu Piotr Woźniak-Starak wraz z towarzyszącą mu kobietą wypadli za burtę.

Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, jednak do tej pory nie odnaleziono Staraka. Akcja poszukiwawcza nadal trwa. Na miejscu pracują policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, ratownicy MOPR-u z Giżycka, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku, ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdyni oraz prywatni nurkowie i detektywi zatrudnieni przez rodzinę.

Nowe fakty w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

Wszystkie służby zaznaczają, że poszukiwania będą trwały do skutku, jednak spekuluje się, że akcja toczyć się będzie jedynie już w wodzie, a nie jak do tej pory również na lądzie. Dlaczego tak ma się stać i co znaleziono w śrubie motorówki Staraka? Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć Super Expressowi przy śrubie motorówki, która pływał Piotr Woźniak-Starak znaleziono ludzkie włosy. Nie wiadomo jeszcze, do kogo należały, a rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie nie chce udzielać żadnych informacji na ten temat.

– Nie udzielamy informacji na temat materiału dowodowego zgromadzonego w prowadzonym postępowaniu- skwitował rzecznik w rozmowie z Super Expressem.

Redaktorzy portalu plotek.pl próbowali dowiedzieć się od oficer prasowej komendanta powiatowego policji w Giżycku asp. Iwony Chruścińskiej jak dzisiaj przebiega akcja poszukiwawcza, jednak ta nie odebrała telefonu. To już czwarty dzień poszukiwań, a każda minuta może przynieść nowe informacje. Niestety pogoda, jaka panuje obecnie na Mazurach nie ułatwia poszukiwań. Jest spory wiatr, pada deszcz, a temperatura sięga zaledwie 14 stopni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zaginał w nocy z soboty na niedzielę.

Piotr Woźniak-Starak

Prawdopodobnie wypadł z motorówki podczas zakrętu.

Piotr Woźniak-Starak

Do wypadku doszło w pobliżu jego rodzinnej posiadłości na Mazurach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  3. TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
  4. Aleksandra Dulkiewicz jest prezydentem Gdańska. Właśnie ujawniono jej przeszłość, była kimś zupełnie innym
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
  6. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić

źródło: se.pl