Piotr Woźniak-Starak był uznanym producentem  i wszystko wskazuje na to, że jego życie zostanie zekranizowane. Od dawna plotkowano na ten temat w polskim show-biznesie. Oświadczenie, które wydał jeden ze współwłaścicieli firmy Staraka: Watchout Studios tylko podgrzało atmosferę wokół domniemanej produkcji.

Ostatnio mówiło się, że Agnieszka Woźniak-Starak ma przejąć firmę po zmarłym mężu, jednak plotki okazały się nieprawdą. Przyjaciel zmarłego producenta, z którym przez lata współpracował, wygłosił specjalne oświadczenie, w którym opowiedział, co dalej będzie działo się z firmą Staraka, a także, nad jakimi projektami obecnie pracuje. Wszystko wskazuje na to, że Piotr Woźniak-Starak będzie bohaterem filmu biograficznego.

Film o Piotrze Woźniaku-Staraku

Życie Piotra Woźniaka-Staraka było pełne przygód, a on sam pasjonował się kinem. Od jakiegoś czasu mówiło się, że firma zmarłego producenta zrobi film biograficzny na jego temat, a oświadczenie, jakie wydał jeden z członków jej zarządu, tylko podsyca spekulacje na ten temat. Podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, Krzysztof Tejner wygłosił oświadczenie, w którym opowiedział o dalszych losach firmy Watchout Studios

Piotr Woźniak-Starak
filmpolski.pl

-W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy -powiedział Krzysztof Terej.

Czy planowany film biograficzny będzie o Piotrze Woźniaku-Starku? Obecny szef firmy, w rozmowie z dziennikiem Fakt zdecydowanie zaprzeczył medialnym doniesieniom na ten temat.

– Absolutnie nie robimy filmu o Piotrze. Nie mamy takich planów na ten moment- wyznał. 

Dla wielu osób taki pomysł wydał się nieodpowiedni, szczególnie, że od tragicznej śmierci producenta minął dopiero miesiąc. 

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@alicjabc

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent około 3 nad ranem płynął motorówką wraz z tajemniczą 27-latką, jednak podczas zakrętu obydwoje wypadli poza burtę. Kobiecie udało się o własnych siłach dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia.

Jego ciało zostało odnalezione piątego dnia poszukiwań i jak informuje Super Express, leżało na dnie jeziora, zaledwie 400 metrów od rodzinnej posiadłości Staraków. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 29 sierpnia w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej, a następnego dnia jego ciało złożono na terenie jego rodzinnej posiadłości na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
  3. Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska
  4. Weronika Rosati przemawiała na Kongresie Kobiet. Przerwała jej była partnerka Roberta Śmigielskiego
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą