Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno koło Giżycka na Mazurach. Jego zwłoki zostały znalezione po pięciodniowych poszukiwaniach. Już zostało ustalone, że producent w czasie śmierci był pod wpływem alkoholu, ale dopiero teraz prokuratura ujawniła wyniki badań na obecność narkotyków.

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka wywołało ogromną burzę w mediach. Istniało wiele podejrzeń związanych z przyczyną śmierci producenta. Dopiero teraz mamy jednak szansę poznać prawdę, gdy prokuratura ujawniła wyniki badań na obecność narkotyków u zmarłego.

Czy Piotr Woźniak-Starak był pod wpływem narkotyków?

– Informuję, iż nie stwierdzono obecności żadnych narkotyków w organizmie – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny poinformował.

Miesiąc temu podano, że Piotr Woźniak-Starak był pod wpływem alkoholu w chwili śmierci i miał we krwi 1,7 promila alkoholu. Biegli uznali, że przyczyną zgonu były konsekwencje uszkodzenia mózgu, przypuszczalnie spowodowanego przez uderzenie łopat śruby motorówki.

piotr woźniak-starak
fot. filmpolski.pl

Piotr Woźniak-Starak: śmierć

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym i przedsiębiorcą. Zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Około czwartej rano policjanci przybyli na miejsce po zgłoszeniach na temat motorówki zakłócającej ciszę i spokój. Okazało się, że na motorówce nikogo nie było, a dopiero następnego dnia odnaleziono na brzegu kobietę.

Pasażerka porzuconej motorówki zeznała, że na łodzi z nią był Piotr Woźniak-Starak i oboje wpadli do wody. Ciało producenta znaleziono jednak dopiero po pięciodniowych poszukiwaniach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak nie był pod wpływem narkotyków w chwili śmierci.

piotr woźniak-starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Producent filmowy zginął tragicznie w wieku 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni
Poprzedni artykułW Holandii zakazano hodowli mopsów. Wszystko dla ich dobra
Następny artykułMałżeństwo adoptowało pięcioro dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Chwilę później wszystkie oddali
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.