Piotr Woźniak-Starak sam doszedł do wszystkiego, co osiągnął. Znany producent piął się po szczeblach kariery, a zaczynał jako kelner w restauracji swojej mamy. Zmarły mąż Agnieszki Woźniak-Starak kiedyś opowiedział o swoich początkach, które wcale nie należały do najłatwiejszych. 

Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbogatszych Polaków, jednak nie wszystko zawdzięcza swoim bogatym rodzicom. Producent swoją karierę zaczynał, jako kelner i stopniowo piął się na sam szczyt. Jesteście ciekawi, jak producent wspominał swoje początki?

Jak zaczynał Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak w świadomości wielu ludzi był postrzegany jako milioner i przyszły dziedzic wielkiej fortuny, jednak mało kto wie, że zaczynał od bycia kelnerem w restauracji swojej mamy. Producent sam osiągnął swój sukces i stronił od pomocy finansowej od strony swoich rodziców przy własnych biznesach. W rozmowie z magazynem Party opowiedział o swoich początkach. 

– Moja mama prowadzi restaurację, w której pracowałem jako kelner, barman, przerobiłem tam wszystkie szczeble. To stamtąd wyniosłem pewne motto, że jeśli coś robię, to muszę się na tym bardzo dobrze znać. Ja nie jestem producentem filmowym, który siedzi za biurkiem, jestem producentem aktywnym i kreatywnym, który siedzi z ludźmi na planie i prowadzi cały zespół- wyznał kiedyś producent.

Piotr Woźniak-Starak zaznaczył, że jego rodzice mieli wielki wpływ na to, jakim się stał człowiekiem.

– Po mamie odziedziczyłem dbałość o detale, natomiast po ojcu mam pasję. Jego pasją jest firma farmaceutyczna, moją – produkcja filmów. Ta druga stała się naszą wspólną– dodał Starak.

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Niestety Piotr Woźniak-Starak nie będzie mógł dokończyć swoich ambitnych planów. Producent filmowy zginął 18 sierpnia br., na jeziorze Kisajno, nieopodal jego rodzinnej rezydencji na Mazurach. Podczas płynięcia motorówką wraz z tajemniczą kobietą, wypadł za burtę. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas gwałtownego skrętu. Kobiecie udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, jednak producent pozostał na wodzie. Początkowo uznano go za zaginionego. Jego ciało zostało odnalezione podczas piątego dnia poszukiwań, 22 sierpnia około godziny 5:00 rano. 

Pogrzeb producenta odbył się 29 sierpnia w podwarszawskim Konstancinie, gdzie pożegnała go najbliższa rodzina, przyjaciele, a także znajomi z show-biznesu m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Anna Lewandowska. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
screen youtube.com @Orange Polska

Piotr Woźniak-Starak zaczynał swoją karierę, pracując u mamy. 

Piotr Woźniak-Starak
fot. screen YouTube PUDELEK

Był kelnerem w jej restauracji. 

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Producent stopniowo piął się po szczeblach kariery. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. Ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  3. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  4. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

źródło: party.pl