Jeszcze kilka lat temu Piotr Zelt był jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Fani mogą kojarzyć go z takich produkcji jak: 13 posterunekKiler, czy Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości. Po jakimś czasie jednak zniknął z ekranów. Okazało się, że jego ścieżka zawodowa obrała całkowicie inne tory i postanowił zostać… instruktorem narciarskim.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że życie zawodowe aktorów stało się bardzi ciężkie. W związku z tym Piotr Zelt stanął przed bardzo ważnym i ciężkim wyborem i postanowił zmienić branżę zawodową. Historia aktora jest niesamowita.

Piotr Zelt został instruktorem narciarskim

Piotr Zelt jest jednym z polskich polskich aktorów, któremu przypięto łatkę jednej roli. Fani kojarzą go głównie z postaci Arniego z 13 posterunku, który z wyglądu przypominał Arnolda Schwarzeneggera i nie grzeszył inteligencją. W swojej karierze miał okazję zagrać w wielu produkcjach, jednak ta przyniosła mu zdecydowanie największą sławę.

W ostatnich latach aktor zniknął z radaru mediów. 10 grudnia 2020 roku skończył 52 lata i zaczęto się zastanawiać, czym się dzisiaj zajmuje. Pandemia koronawirusa sprawiła, że on, jak i wiele innych aktorów zmuszeni byli do poszukiwania nowych zajęć. W jego przypadku okazało się to dość niespodziewane.

Aktor postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i zostać instruktorem narciarskim. W rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie zdradził, że przeszedł przez odpowiednie kursy, co pozwoliło mu podjąć taką decyzję.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Od jakiegoś czasu stoki narciarskie powróciły do funkcjonowania, dlatego aktor nareszcie ma okazję sprawdzić się w nowej branży.

Piotr Zelt o zmianie branży zawodowej

Piotr Zelt twierdzi, że zmiana branży zawodowej wcale nie była taka trudna jak początkowo się wydawało. Dużą część w życiu aktora zajmował sport, w tym także narciarstwo. Jak stwierdził we wczorajszym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, na nartach jeździ od 5. roku życia, zatem adaptacja do nowej roli przyszła mu bardzo szybko i łatwo.

Na Instagramie artysty można znaleźć mnóstwo zdjęć ze stoków narciarskich, co tylko udowadnia jego ogromne zamiłowanie. Jakiś czas temu wrzucił także zdjęcie książeczki, którą otrzymał od Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego.

 Na nartach jeżdżę od piątego roku życia i kocham ten sport. Miałem więc więcej czasu i postanowiłem znaleźć nowe. To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie, bo glazury nie umiem układać – powiedział w wywiadzie dla Świat i Ludzie.

Aktor w ubiegłym roku złożył pozew przeciwko Telewizji Polskiej. O szczegółach tej sprawy dowiecie się klikając >tutaj<. Jej echa nie milkną do dziś.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Zelt (@piotr_zelt)

Piotr Zelt był gościem wczorajszego wydania programu Dzień Dobry TVN

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Zelt (@piotr_zelt)

Z uwagi na szalejącą pandemię koronawirusa aktor postanowił zmienić branżę i zostać instruktorem narciarstwa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Zelt (@piotr_zelt)

Od jakiegoś czasu stoki są otwarte, zatem aktor może ze spokojem patrzeć w przyszłość zawodową.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Poprzedni artykułKobieta, zamiast posprzątać w domu klientów, okradła ich. Wszystko zostało nagrane
Następny artykułUjawnione zostały wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt. Czy modelka została zabita?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl