Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesamowite wieści, Piotr Żyła i jego nowa dziewczyna przeszli na kolejny etap związku. Justyna nie będzie zadowolona?
Oktawian Góral
Oktawian Góral 01.02.2021 15:10

Niesamowite wieści, Piotr Żyła i jego nowa dziewczyna przeszli na kolejny etap związku. Justyna nie będzie zadowolona?

piotr żyła
fot. .instagram.com/marceepan, .instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zdecydowali się przejść na „kolejny etap” znajomości. Ich decyzję skomentowała była żona skoczka. Słowa Justyny Żyły są co najmniej zaskakujące.

Nową partnerką Piotra Żyły jest Marcelina Ziętek. O życiu pary najwięcej dowiadujemy się z prasy i internetowych portali, ponieważ skoczek niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Party dotarło do najnowszych informacji z życia Żyły.

Żyła zamieszka z nową dziewczyną?

Według tabloidu Piotr Żyła oraz Marcelina Ziętek zamieszkali razem. Co interesujące, sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili, że są razem. Jak informuje dwutygodnik, na swoje wspólne gniazdko, para wybrała malowniczy Ustroń.

Według Party, Żyła i Ziętek przeprowadzili się do mieszkania, które niedawno kupił skoczek. Portal Jastrząb Post donosi ponadto, że nie są to jedyne zmiany w życiu młodych. Ba, wspólne mieszkanie ma być początkiem prawdziwej rewolucji.

Jak czytamy w Party, para planuje ślub! Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planuje ślub – czytamy na łamach gazety.

Szykuje się rewolucja?

Głos w sprawie ewentualnego ślubu skomentowała była żona Piotra Żyły, Justyna. Dziennikarze Party dotarli do kobiety i zapytali ją o jej zdanie w tej kwestii. Odpowiedź może wielu zaskoczyć. Żyła deklaruje, że nie obchodzi jej życie byłego męża.

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę im szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało.

Kim jest wybranka Żyły?

Marcelina Ziętek to młoda aktorka, która szerszej publiczności stała się znana dzięki serialowi TVN-u 19+, gdzie wcieliła się w rolę Kai Janosik. Prócz kariery aktorskiej, kobieta rozwija się również jako modelka.

Jak podaje portal ESKA.pl, to właśnie w modelingu wybranka Piotra Żyły odnosi coraz większe sukcesy. W 2014 roku została okrzyknięta jako Miss Południa Polski Nastolatek 2014, a także Miss Foto Południa Polski Nastolatek 2014 – podaje serwis.

Marcelina Ziętek ma 23 lata, więc jest o 11 lat młodsza od Piotra Żyły. Mimo różnicy wieku para dogaduje się dobrze. Co więcej, dziewczyna została ciepło przyjęta przez rodziców Piotra Żyły. Jak podaje Super Express, Marcelina oraz Piotr bywają częstymi gośćmi w ich posiadłości.

Zobacz zdjęcia:

piotr żyła

Zakochani zamieszkali razem!

Justyna Żyła

Wygląda na to, że Justyna Żyła nie ma nic przeciwko. Zaskoczeni?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: