Marcelina Ziętek udzieliła wywiadu dla jednej z polskich marek bieliźnianych. Zdradziła w nim coś, co ukrywała przed fanami przez długi czas. Wyznała, że jest szczęśliwie zakochana, jednak w dalszym ciągu nie znamy oficjalnych szczegółów. Piotr Żyła może mówić o wielkim szczęściu.

Nie milkną echa sobotniego popołudnia, kiedy to Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich. Jego narzeczona, Marcelina Ziętek zdradziła w jednym z wywiadów kilka faktów, na które czekało mnóstwo Polaków.

Marcelina Ziętek jest zakochana

Sława Marceliny Ziętek błysnęła na dobre, kiedy została gwiazdą popularnego serialu 19+. Od tamtego momentu aktorka znajduje się na świeczniku i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych kobiet w polskim show-biznesie. Związek z Piotrem Żyłą, który w dalszym ciągu nie został oficjalnie potwierdzony tylko dodał pikanterii tematu.

Młoda gwiazda prowadzi także bardzo aktywnie swoje media społecznościowe, gdzie utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami. Ostatnio miała nawet przyjemność udzielić wywiadu dla jednej z polskich marek bieliźnianych.  W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat znaczeń kobiecości i padło pytanie, jakim jest typem partnerki.

– Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi to już koniec – powiedziała Marcelina Ziętek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


 

Na pytanie o to, czy jest w związku odpowiedziała:

 – Tak, teraz jestem szczęśliwie zakochana – powiedziała Marcelina Ziętek.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek jest aktorką i modelką. Od jakiegoś czasu jest także szczęśliwą narzeczoną świeżo upieczonego mistrza świata w skokach narciarskich Piotra Żyły. Dzięki swojemu sukcesowi skoczek dorobił się prawdziwej fortuny

Podczas udzielanego dla polskiej marki bieliźnianej wywiadu zdradziła, w jaki sposób radzi sobie z hejtem oraz nieprzychylnymi komentarzami kierowanymi przez internautów w jej stronę.

– Hejt zawsze mnie dotykał, w dużo mniejszym stopniu niż teraz. Kiedyś to były jakieś pojedyncze słowa, oczywiście związane z byciem miss: Jak miss, to głupia, co nie jest prawdą, bo to jest bardzo ciężka praca, żeby przejść przez cały ten kurs […] To mnie kiedyś dotykało w jakimś stopniu, byłam młoda – uznała Marcelina.

Przyznała jednak, że teraz ma już dokładnie wypracowane wartości i umie sobie radzić z falą hejtu. Najlepiej czuje się mając przy sobie bliskie osoby, które ją wspierają w każdej sytuacji. Piotr Żyła jest jedną z takich osób. Dodała także, że podjęła kroki prawne wobec fali hejtu, która ją spotkała. 

Więcej wkrótce. Artykuł w aktualizacji

Zobacz wideo i zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Marcelina Ziętek zdradziła w jednym z wywiadów, że jest szczęśliwie zakochana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl