Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 18.07.2020 13:49

Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?

Justyna Żyła
instagram.com pixabay.com

Piotr Żyła napisał, że jako mężczyzna i rozwodnik czuje się, jakby nie miał żadnych praw i był wszystkiemu winny. Niecenzuralną rozmowę skomentował jako swoją codzienność. Czy teraz role w mediach byłych małżonków się odwrócą?

Piotr Żyła przerwał milczenie, nie mógł pozwolić sobie na takie traktowanie. Skoczek za pośrednictwem Instagrama przekazał, że ma dosyć ciągłego oczerniania w mediach i że sprawy rodzinne należy załatwiać w towarzystwie własnym lub specjalnych instytucji. Opublikowana rozmowa z byłą żoną sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia.

Piotr Żyła odpowiada byłej żonie na zarzuty

Mimo że do oficjalnego rozstania pary doszło już dawno, to ich medialna wojna najwyraźniej dopiero teraz nabrała tempa. Justyna Żyła publicznie zarzucała wiele nieprzyjemnych i nieprzyzwoitych czynów swojemu byłemu partnerowi, jednak to, co opublikował skoczek, może na zawsze odmienić spojrzenie na sytuację.

Piotr Żyła przerwał milczenie. W emocjonalnym poście na Instagramie zasugerował, że to była żona zabrania mu kontaktów z dziećmi i wybiła mu szybę w samochodzie. Skoczek opublikował zdjęcie z rozmowy SMS-owej ze swoją partnerką, jednak ostrzegł, że w ciągu godziny je usunie. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach.

  1. Ministerstwo Zdrowia opublikowało oficjalny komunikat. Wszyscy Polacy muszą dostosować się do 3 rzeczy
  2. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  3. Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Piotr Żyła pokazał, jak naprawdę wygląda jego relacja z byłą żoną

Skoczek na swoim koncie na Instagramie udostępnił screen z wiadomości, jakie otrzymuje od swojej byłej żony. Niestety, relacja nie jest już dostępna jednak liczne groźby i przekleństwa sugerowały, że Justyna Żyła niezwykle źle znosi rozstanie ze sportowcem.

Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci, to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość […] A ty zamiast z dziećmi wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie. I tak na przyszłość Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji, po co w to mieszać pół Polski? – napisał skoczek w opublikowanym poście na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  2. Krzysztof Jackowski wyjawił przepowiednię o wakacjach. Mówi o sierpniu
  3. Wstrząsające, jak wygląda Kamil Durczok. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie, niedawno opuścił szpital
  4. Podejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami
  5. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
  6. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

Źródło: se.pl,