Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła odpowie żonie? „Czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.05.2018 19:21

Piotr Żyła odpowie żonie? „Czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji”

Justyna Żyła
screen instagram.com pixabay.com

Piotr Żyła przeszedł bardzo trudny czas w swoim życiu prywatnym. Justyna Żyła robiła wszystko, aby publicznie go upokorzyć i postawić w złym świetle. Niestety po sesji w Playboyu internauci zaczęli mocno wspierać skoczka, który nie komentował sprawy. Czy przyszedł czas, aby odpowiedzieć na zarzuty żony?

Justyna Żyła rozpoczęła medialną wojnę ze swoim mężem, który podjął decyzję o rozstaniu. Kobieta starała się zrobić wszystko, aby odzyskać względy sportowca, jednak robiła to w bardzo nieudolny sposób. Internauci zaczęli postrzegać Żyłę jako desperatkę, a w jej stronę posypała się lawina negatywnych komentarzy. Piotr nie wdał się w medialną wojnę i nie komentował rozstania, nawet kiedy jego żona pozowała nago, wyznając w wywiadzie, że chce, aby Piotr zobaczył, co stracił.

Piotr Żyła odpowie Justynie?

Do tej pory skoczek nie odniósł się do zarzutów swojej żony. Nie zareagował także na jej rozbieraną sesję, która wzbudziła ogromną kontrowersję, ale także poświadczyła, że kobieta zapomniała, co to klasa. Internauci byli zgodni, że Justyna całkowicie zatraciła dobry smak, a jej poczynania są żenujące.

W ostatniej rozmowie z dziennikarzem Super Exspressu Piotr został zapytany, czy chciałby wykreślić minioną zimę z życiorysu. Sportowiec wykazał się jednak ogromnym taktem i na pytanie odpowiedział pod względem osiągnięć sportowych, a nie głośnego rozstania z Justyną Żyłą.

– Tamten sezon był dobry, chociaż nie najlepszy, ale mam go za sobą i teraz pracujemy nad tym, by kolejny był lepszy. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i wykonywać swoją pracę na treningach i zawodach na sto procent – powiedział sportowiec.

Jak wiadomo, Piotra i Justynę czeka rozprawa rozwodowa, która może być dalszym ciągiem obrażania sportowca przez żonę. Justyna chętnie zarzuca mężowi złe zachowania oraz brak zaangażowania w wychowanie dzieci. Najwyraźniej Piotr w odpowiednim momencie postawi temu kres.

– Może przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji na mój temat. Chyba jest ich sporo – wyznał Żyła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapomnijcie wszystko, co wiedzieliście o Meghan i Harrym! Historyczny zwrot akcji
  2. To drugi taki przypadek w historii. Szokujące doniesienia ws. Oliwii Bieniuk
  3. Gigantyczny dramat znanej aktorki. „Krew zalała mi głowę. Nie wiedziałam, czy przeżyję”

Źródło: pudelek.pl