Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła potwierdził plotki. Cudowna nowina właśnie dotarła do mediów, z całej Polski spływają życzenia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.06.2021 20:04

Piotr Żyła potwierdził plotki. Cudowna nowina właśnie dotarła do mediów, z całej Polski spływają życzenia

piotr żyła
Fot. piotr_zyla_official, Instagram

Piotr Żyła opublikował na swoim profilu piękne zdjęcie z Marceliną Ziętek. Do tej pory informacje o ich związku były jedynie domysłami, teraz jednak fani nie mają wątpliwości. Widząc ich razem, nie kryli zachwytu, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piotr Żyła zrobił swoim fanom niemałą niespodzianką. Po miesiącach domysłów w końcu pokazał się u boku Marceliny Ziętek. Trzeba przyznać, razem wyglądają przepięknie.

Piotr Żyła opublikował zdjęcie z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła zaskoczył swoich obserwatorów. Skoczek od wielu miesięcy milczał na temat relacji z Marceliną Ziętek. Fani jednak byli pewni, że ta dwójka ma się ku sobie i tworzą szczęśliwą parę z dala od medialnego zgiełku.

Teraz jednak Piotr Żyła opublikował zdjęcie z młodziutką Marceliną, czym potwierdził przypuszczenia snute od miesięcy.

Skoczek na zdjęciu prezentuje się inaczej niż zwykle. Piotr Żyła tym razem zrzucił sportowe ubrania i wskoczył w elegancki strój. Na głowie pojawił się kapelusz, nie zabrakło także czarnych okularów i nonszalanckiego uśmiechu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obok możemy podziwiać wtuloną w niego Marcelinę Ziętek, która szeroko uśmiecha się do obiektywu. 23-latka na zdjęciu wygląda równie elegancko. Marcelina postawiła na chabrową sukienką i buty na wysokim obcasie.

Piotr Żyła do zdjęcia dołączył krótki opis, który zdradza, dlaczego para tak się wystroiła:

-Ciekawy weekęd sie zapowiada #pieter #weekęd #party #wesele #łogień.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie kryli radości, twierdząc, że miło w końcu widzieć ich razem. Posypały się gratulacje i życzenia szczęścia:

-W końcu was razem można zobaczyć – napisał internauta.

-Szczęścia dla was Pieter!! Cudownie razem wyglądacie, bawcie się dobrze – skomentowała kolejna internautka.

Trzeba przyznać, ta dwój razem jest synonimem szczęścia i radości.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram