Po głośnym rozwodzie media informowały, że zarówno Piotr Żyła, jak i jego była żona Justyna, stworzyli nowe związki. Chwilę po rozwodzie skoczek zaczął spotykać z Marceliną Ziętek – znaną szerszej publiczności z roli w jednym z paradokumentów. Wiele wskazuje jednak na to, że para przechodzi kryzys.

Piotr Żyła zakończył związek?

Aspirująca aktorka i celebrytka, której rozpoznawalność przyniosła rola Kai serialu „19+”, związała się z Piotrem w 2019 roku. Od chwili ujawnienia łączącej ich relacji, w mediach społecznościowych obojga nie brakowało wspólnych fotografii.

Od kilku tygodni próżno jednak szukać jakiejkolwiek wzmianki na temat wspólnie spędzanego czasu – ostatnie zdjęcie w towarzystwie ukochanego pojawiło się na profilu Marceliny Ziętek ostatniego dnia lipca.

Co więcej, Piotr Żyła nie obserwuje nawet profilu domniemanej partnerki – co podobnie działa również w drugą stronę. Pod wpisami próżno szukać wzajemnych również reakcji i komentarzy.

Marcelina nie kibicowała również skoczkowi podczas ostatnich zawodów w Niżnym Tagile, mimo że wcześniej regularnie wspierała jego karierę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Myślicie, że już wkrótce celebrytka podzieli los Justyny Żyły? 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Redaktor