Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła zakażony koronawirusem? „Uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19”
Michał Fitz
Michał Fitz 20.01.2022 18:17

Piotr Żyła zakażony koronawirusem? „Uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19”

Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Piotr Żyła miał w nadchodzący weekend przygotowywać się wraz z resztą czołowych, polskich skoczków do zbliżających się wielkimi krokami Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Niestety, ze względu na stan zdrowia nie będzie mógł tego robić.

Polski Związek Narciarski poinformował dziś, że Żyła jest kolejnym naszym reprezentantem, u którego wykryto obecność COVID-19.

Piotr Żyła chory?

W komunikacie udostępnionym na social mediach PZN możemy wyczytać, że Piotr Żyła otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. To skutecznie wyeliminuje go z zaplanowanych na ten weekend treningów. Warto podkreślić, że dla nich czołowi, polscy skoczkowie i tak zrezygnowali z konkursów rozgrywanych w Titisee-Neustadt.

Mało tego, Żyła nie jest jedynym naszym reprezentantem, który nie będzie mógł brać udział w przygotowaniach do tej ważnej imprezy od samego początku. Przed nim koronawirus dopadł Dawida Kubackiego, który z tego powodu musiał zrezygnować ze skoków przed własną publicznością w trakcie konkursu w Zakopanem.

Ostatnio o Piotrze Żyle było zresztą głośno nie tylko ze względu na jego skoki. Jakiś czas temu wystąpił w reklamie napojów Frugo, w której rapował! Choć nie wiadomo, jak wpłynęła ona na sprzedaż, nie została przyjęta dobrze przez środowisko hip-hopowe, które zdecydowanie ją skrytykowało.

W listopadzie ubiegłego roku w internecie zaczęły pojawiać się także plotki o rozstaniu skoczka z jego ostatnią partnerką, modelką i początkującą aktorką, Marceliną Ziętek. Para nie potwierdziła jednak w żaden sposób rozstania, a biorąc pod uwagę, że dziewczyna kibicowała skoczkom w Wiśle, można przypuszczać, że wciąż jest ukochaną Piotra.

Piotr Żyła uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.
___#skijumpingfamily #skijumping #skokinarciarskie #PolskiZwiązekNarciarski #pzn #teamPoland #polishskijumpingteam

— Polski Związek Narciarski (@pzn_pl) January 20, 2022


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: Onet

Tagi: Piotr Żyła