Taniec z gwiazdami okazał się hitem, który przyciągnął przed telewizory tysiące ludzi. Najprawdopodobniej program zyskał rozgłos przez rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta oraz zaproszenie takich osób jak Popek czy Renulka.

Poziom występujących uczestników postanowiła skomentować Manuela Gretkowska, która znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi głównie na tematy społeczno-polityczne. We wpisie zatytułowanym „Taniec z inwalidą”, który zamieściła na swoim Facebooku, poruszyła temat występujących mężczyzn w telewizyjnym show. Manuela zestawiła zachowania i postawy panów w show oraz życiu codziennym.

Gojdź odpowiada

Zamieszczony post zdecydowanie nie przypadł do gustu Krzysztofowi Gojdziowi, którego Gretkowska opisała w dość ostry sposób.

Gojdź, słynny chirurg plastyczny. Za twarzami poprawionych pań reklamujących kosmetyki stoi on – skalpel. Operowanie nim wymaga skupienia i taki jest wyraz twarzy doktora Gojdzia podczas występu. Maksymalne skupienie na sobie, nie tańcu. – napisała.

Gojdź odniósł się do wypowiedzi autorki postu i zamieścił komentarz w odpowiedzi.

Tak to już jest jak się nie ogląda programu ale pluje dla plucia. Autorko posta, dowiedz się wcześniej jaki jest mój cel w programie. To wsparcie dla KOBIET, edukacja i profilaktyka zdrowotna. Kobiet, które szanuję jak rzadko który mężczyzna. Mam nadzieję na słowo „Przepraszam” od Ciebie – skomentował oburzony.

Nie zakończył jednak swojej wypowiedzi na jednym komentarzu i prawdopodobnie pod wpływem emocji nazwał Manuele „obleśnym babsztylem”, co od razu zauważyli internauci.

– (…) nazywanie oponentki obleśnym babsztylem nie licuje z pańskim zawodem i deklaracją szacunku dla nich.

– Skasował Pan komentarz, w którym obraża Pan kobietę twierdząc, że jest mało atrakcyjna. No moje gratulacje. Nie robi Pan tego dla kobiet, tylko dla siebie, z kobiet to Pan żyje – pisali zniesmaczeni zwolennicy Gretkowskiej.

Chirurg starał się usprawiedliwić swoje zachowanie i wyciszyć burzę, która powstała po dodanych przez niego komentarzach.

– Dla mnie ktoś kto nienawidzi ludzi i jest paskudny od wewnątrz jest obrzydliwym babsztylem. Szacunek kobiet ponad wszystko. Ale Kobiet nie nienawistnych hejterek. Buziaki i pozdrawiam ciepło. – napisał Gojdź.

„Najsłynniejszy chirurg w Polsce” dość ciężko zniósł skierowane w jego stronę słowa krytyki. Myślicie, że poprzez takie zachowanie pokazał szacunek do kobiet?

Taniec z gwiazdami emitowany jest w piątki o godzinie 20.05

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wypadek najsłynniejszego lekarza gwiazd! Polała się krew, ma połamane zęby (FOTO)
  2. Prezentujemy pary „Tańca z Gwiazdami” [ZDJĘCIA]
  3. Rydzyk zachwycony, fanów zamurowało. Doda właśnie ogłosiła, że…

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułNajgorsze teksty nauczycieli. „Jest pani intelektualną dziewicą”
Następny artykułGorąco! ? Chodakowska publikuje seksowne zdjęcia w bieliźnie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl