Pit Bull to duży i groźny pies. Czy na pewno? Okazuje się, że te psy potrafią być niezwykle delikatne. Przedstawiciel tej rasy dosłownie chodził „na paluszkach”, żeby nie obudzić swojego kociego przyjaciela. Całość została nagrana, a wideo szybko zdobyło niewyobrażalną sławę. Jest przeurocze! 

Pit Bull to rasa psów, którą wedle stereotypu traktuje się z dużym dystansem. Głównie ze względu na groźny wygląd i wrodzoną ponoć agresję. Jasne jest, że dla tak groźnego psa, jak Pit Bull, kot to żaden przeciwnik. Czy to jednak wystarczający powód by pies zaprzyjaźnił się z kotem? 😉

Czy Pit Bull jest groźny?

Pit Bulle nie wyglądają przyjaźnie i nie da się tego ukryć. Ich pyski można by z czystym sumieniem nazywać „bandyckimi gębami”, a one z pewnością by się nie obraziły. Literatura i historia pełna jest jednak opowieści o tym, by nie oceniać nikogo po wyglądzie.

Pod tą groźną powłoką zdarzają się psy bardzo delikatne i o spokojnym usposobieniu. Taki właśnie jest Pit Bull o imieniu Redd.  Ten osobnik z pewnością nie wyłudza psich haraczy, chodząc od budy do budy. 

Do sieci trafiło przeurocze wideo. Możemy na nim zauważyć, jak Pit Bull Redd przechodzi z jednego pomieszczenia do drugiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, jak zachował się Redd dostrzegając, że w pokoju uciął sobie drzemkę jego najlepszy kumpel.

Warto zwrócić uwagę, że ten kumpel to nie byle kto, ale kot. Po zachowaniu Redda na pewno nie można powiedzieć, że on i jego przyjaciel żyją jak pies z kotem, chyba że stworzyli oni nową definicję tego powiedzenia. 

Kiedy Redd wszedł do pomieszczenia i zobaczył, że jego kumpel-kot smacznie śpi, wykazał się wyjątkową delikatnością i zamarł w bezruchu. Nie chciał nawet opuścić podniesionej wcześniej łapy. Wszystko to, tylko po to by koci przyjaciel się wyspał.

Dołączcie do ponad sześciu milionów osób, których to wideo rozbawiło do łez. Po obejrzeniu go, z pewnością przyznacie nam, że Redd to najkochańszy Pit Bull na świecie. Jesteśmy pewni, że to nie na jego cześć Patryk Vega nazwał swoją serię filmów. 

ZOBACZ WIDEO:

Pit Bull Redd i jego koci przyjaciel:

 

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.