Pitbull to wspaniały pies, tej dziewczynie jednak nigdy nie będzie kojarzył się przyjemnie. Przez całe swoje życie była wyśmiewana, a wszystko przez nietypową budowę jej żuchwy. Ludzie odkąd była dzieckiem drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację, która zmieniła jej życie.

Młoda dziewczyna wstydziła się wychodzić z domu przez to, jak wyglądała. Przez jej wyjątkowo zbudowaną szczękę, ludzie całe życie wołali za nią pitbull. Nie mogła dłużej tego znieść – czuła się ze sobą fatalnie. Przeszła więc operację plastyczną i uciszyła hejterów raz na zawsze.

Dziewczyna – pitbull

Rebecca Hamilton już odkąd była małą dziewczynką musiała przyzwyczaić się do wyzwisk kierowanych w jej stronę. Dzieci nazywały ją pitbullem i wytykały palcami. Dziewczyna musiała znosić nie tylko codzienne obelgi, ale i wiele innych nieprzyjemności płynących z budowy jej żuchwy i zębów.

Urodziła się z krzywizną szczęki, która uniemożliwiała jej nawet swobodne jedzenie. Ból przeszkadzał jej w codziennym życiu, a oprócz tego cieżko było jej patrzeć na siebie w lustrze. Drwiny ze strony kolegów skutecznie odebrały jej pewność siebie. Pewnego dnie zdecydowała się więc na operację.

pitbull
facebook.com Rebecca Hamilton

Zanim przeszła operację, wszyscy z niej szydzili.

Operacja plastyczna zmieniła jej życie

Rebecca mogła liczyć na wsparcie swojego chłopaka, który zawsze był przy niej i pomagał w ciężkich chwilach. Zdecydowała się na operację plastyczną, która, choć bolesna, miała zmienić jej życie na lepsze. Lekarze przesunęli jej górną szczękę o 7mm do przodu, a dolną 8 mm do tyłu, by wyrównać ich poziom. Zabieg trwał 4 godziny i był bardzo bolesny. 

Dziewczyna przekonała się jednak, że ból był wart efektu. Po rekonwalescencji mogła się cieszyć zupełnie nowym uśmiechem, a przede wszystkim życiem bez bólu! Wystarczy spojrzeć, jak Rebecca promienieje po operacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
facebook.com Rebecca Hamilton

Żuchwa Rebecci sprawiała, że wszyscy wołali za nią pitbull.

pitbull
facebook.com Rebecca Hamilton

Jej chłopak wspierał ją przez cały czas.

pitbull
facebook.com Rebecca Hamilton

Dziś dziewczyna może cieszyć się naprawdę pięknym uśmiechem i  pełnią życia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. 18-latka poszła do ginekologa. Podczas badania usłyszała od lekarza coś niewybaczalnego
  3. Corgi podszedł do nieznajomego mężczyzny na lotnisku. Właścicielka z trudem powstrzymała łzy
  4. 62-letnia aktorka pokazała się w bikini. Miała ważny powód
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułEwa Chodakowska krytykuje Halloween ”Zostałam wychowana przeżywając ten czas inaczej”
Następny artykułNamówiła chłopaka do samobójstwa. Teraz może trafić do więzienia
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.