Pitbull dzięki specjalnym przyciskom nauczył się rozmawiać ze swoją ukochaną właścicielką. Wideo, które opublikowała dumna kobieta jest naprawdę niewiarygodne. Do tej pory nie wierzyłaś w to, że psy potrafią się komunikować? Suczka dzięki kreatywności swoich domowników jest najlepszym przykładem, że chcieć to naprawdę znaczy móc!

Suczka rasy pitbull to niezwykły czworonóg, który dzięki pomysłowości swojej właścicielki nauczył się mówić. Nietypowy sposób komunikacji i przekazywania myśli, na który wpadła kobieta sprawia, że domownicy nie muszą głowić się nad tym, na co właściwie ich pupil ma ochotę w danym momencie. Specjalne przyciski wyrażają więcej niż tysiąc słów. 

Pitbull rozmawia ze swoją właścicielką 

Stella, ponieważ tak nazywa się suczka, dzięki kreatywności swojej właścicielki, która z zawodu jest patologiem mowy i języka może przekazywać informacje o konkretnych potrzebach czy uczuciach. 26-latka skonstruowała specjalny panel, na którym znajduje się aż 29 przycisków w różnych kolorach. Każdy z nich ma swój indywidualny podpis, dzięki któremu właścicielka bez problemu rozpozna, co chce powiedzieć jej pupil. 

Filmiki, które systematycznie publikuje na instagramowym koncie hunger4words są najepszym dowodem na to, że psiak do perfekcji opanował obsługę nietypowego urządzenia. Z powodzeniem odnajduje takie słowa jak jeść, pić, spacer czy piłka, a także imię domownika, z którym ma ochotę spędzić czas. 

  1. Maleńki piesek wystawia łapkę po piątkę. Przybijesz?
  2. Schronisko zorganizowało kotce urodziny. Nikt nie przyszedł, wolontariusze się nie poddają

Czy psy potrafią mówić?

1,5-roczny pitbull jest chodzącym dowodem na to, że psy potrafią mówić i komunikować się ze swoimi właścicielami. Co prawda, niezbędne jest do tego specjalne urządzenie, które po naciśnięciu konkretnego przycisku wydaje dźwięk. Każde słowo, które znajduje się na panelu, ma zupełnie inną częstotliwość, po to by psiak mógł je łatwo rozpoznać

– Moja Stella komunikuje się obecnie na poziomie 2-letniego dzieci – przyznaje właścicielka. 

Christina Hunger przyznaje, że ćwiczenia obsługi panelu trwały przez około 16 miesięcy. Zawsze, gdy wychodziła z psem na spacer, wciskała jeden z przycisków. Pitbull dość szybko skojarzył naciskanie przycisku z konkretnym kolorem na macie. Właścicielka podkreśla też, że psiak jest na poziomie 2-letniego dziecka. Wideo jest naprawdę niezwykłe!

ZOBACZ ZDJĘCIE I NAGRANIE:

Pitbull
instagram @hunger4words

Pitbull może komunikować się ze swoją właścicielką. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujesz szczeniaka z hodowli? Weterynarze ostrzegają przed ważnymi szczegółami, oznaczają, że przeżył horror
  2. Szczeniak został znaleziony pod mostem. Nie mógł wydać z siebie dźwięku, cudem go uratowano
  3. Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat
  4. Schronisko zorganizowało kotce urodziny. Nikt nie przyszedł, wolontariusze się nie poddają
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
Następny artykułZnaki zodiaku kobiet, które osiągają najwięcej sukcesów. Pną się po drabinie na sam szczyt
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.