Pitbull znalazł nietypowego przyjaciela. Zwierzaki połączyła niesamowicie silna więź i tworzą razem przeuroczy duet. Osobliwa parka podbija Internet wspólnymi zdjęciami. 
 
Zwierzęta potrafią nas zaskoczyć i jak widać, pies może zostać nie tylko najlepszym przyjacielem człowieka. Pitbull, który znalazł sobie nietypowego kompana, udowadnia, że nie istnieją żadne granice. Właściciele tej parki są zachwyceni tym, jak szybko zwierzaki odnalazły wspólny język.

Pitbull zaprzyjaźnił się z kurą

Pitbull zaprzyjaźnił się z kurą, a między zwierzętami wytworzyła się niezwykle silna więź. Jak zaczęła się ich wspólna przygoda? Historia tej dwójki to prawdziwa inspiracja. Widać, że pies ma ogromne serce. Przez całe swoje życie wiernie stał przy boku upierzonej przyjaciółki

Wszystko zaczęło się kiedy Amerykanka z Phoenix postanowiła zaopiekować się zaledwie kilkudniową kurą. Kobieta nadała jej imię Peri i wszystko było dobrze do czasu, kiedy okazało się, że u ptaka rozwija się infekcja oka. Mimo wszelkich starań weterynarzy nie udało uratować się wzroku Peri i kura oślepła. Właściciele postanowili ułatwić życie swojej kurze. Umieścili dla niej miski z pokarmem, postawili specjalną kanapę, a nawet wynajęli dla niej nianię. Okazało się, że nie musieli daleko szukać. Ślepą kurą postanowił zająć się ich ukochany Pitbull – Taj

  1. Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów
  2. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite

Życiowi kompani  

Życiowi kompanii spędzali ze sobą każdą chwilę. Pitbull i Peri wylegiwali się razem na słońcu i udawali na spacery. Niestety, po 8 wspólnych latach, w 2018 roku Taj zmarł, a kura została bez swojego najlepszego przyjaciela. Jej samotność nie miała potrwać długo. 
 
Właścicielka zwierzaka postanowiła przygarnąć dwa szczeniaki rasy Pitbull i wychować je tak, by stały się dla ptaka opiekunami. Okazało się, że Peri bardzo szybko złapała kontakt z jednym z psów. Suczka o imieniu Gracie przynosi kurze zabawki i zaraz po przebudzeniu dogląda swojej ptasiej przyjaciółki, upewniając się, że nic jej nie jest. Zdjęcia, które na swoim Facebooku zamieszcza ich właścicielka, są dowodem ich niezwykłej relacji. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
pitbull
Christa Hubbard, Facebook

Po śmierci Taja ślepą kurą zajęła się suczka rasy Pitbull. Zwierzęta bardzo szybko się zaprzyjaźniły. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

pitbull
Christa Hubbard, Facebook

Właściciele tych nietypowych przyjaciół to prawdziwi miłośnicy zwierząt. 

ZOBACZ TEŻ:

 
źródło: o2.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.