Pitbull, który nigdy nie sprawiał właścicielom problemów, nagle zaczął się dziwnie zachowywać w nocy. Sytuacja powtarzała się wielokrotnie, dlatego w końcu załamany właściciel włączył kamerę i pokazał internautom, co od pewnego czasu dzieje się w jego sypialni o 5 nad ranem. 

Nagranie z udziałem czworonoga obejrzało już ponad 11 milionów osób. Pitbull podbił serca internautów, którzy mimo wszystko współczują jego właścicielowi. Za każdym razem o świcie zwierzak robi coś, co wymaga od mężczyzny mnóstwa cierpliwości i spokoju. Nie miał pojęcia, że jego pies będzie robił to regularnie.

Pitbull został nagrany

Pitbull o imieniu Grey pewnej nocy zaskoczył swojego właściciela. Mężczyzna miał nadzieję, że to jednorazowa sytuacja, ale szybko okazało się, że zwierzę ma nowy nawyk, którego trudno się pozbyć. W końcu przy łóżku postawił kamerę, aby nagrać to, co dzieje się zawsze około piątej nad ranem.

pitbull
fot. screen YpuTube AutoEdits

Na nagraniu widać i słychać, jak tuż przed piątą zwierzak zbliża się do łóżka właściciela i zaczyna go budzić. Mężczyzna dobrze już wie, że pies nie przestanie wydawać z siebie dźwięków, dopóki ten nie wstanie z łóżka, ale ciągle próbuje zostać w nim jak najdłużej. Grey podejmuje jeszcze kilka prób, a gdy słyszy, że jego pan w końcu zamierza wstać, nie potrafi ukryć radości.

Jaki charakter ma pitbull?

Pitbull ma charakter dość nieoczywisty w porównaniu do innych psów. Choć nigdy nie możemy zakładać, że zwierzęta poszczególnych ras nigdy nas nie zaskoczą, to pitbulle są uważane za wyjątkowe skomplikowane. Wiele osób uważa, że jest to groźna i agresywna rasa, bo początkowo miała sprawdzać się w walkach. Na szczęście dziś coraz rzadziej uczy się te zwierzaki zaczepnych zachowań.

pitbull
fot. screen YpuTube AutoEdits

Hodowcy starają się, aby pitbulle były coraz spokojniejsze i nie reagowały agresywnie. Posiadacze dobrze wiedzą, że z natury są to psy, które łatwo się przywiązują i są niezwykle wierne. Ze względu na cechy dziedziczone po przodkach rasa wymaga stanowczego, ale jednocześnie łagodnego wychowywania.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Zdjęcia czarnych kotów przyprawiają o gęsią skórkę. Internauci twierdzą, że wyglądają jak z horroru
  3. Buldog tańczy przed siedzącą na wózku staruszką. Ma lepsze poczucie rytmu niż niejeden człowiek
  4. Gdy właściciel dostał kotka, dorosły brytyjski kot zareagował w niezwykły sposób i rozbawił cały internet
  5. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułKtóre znaki zodiaku do siebie pasują? Nic nie jest w stanie ich rozdzielić
Następny artykułMasz dość puszących się włosów? 7 niezawodnych sposobów na gładkie i lśniące kosmyki
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.