Matka zobaczyła, jak pitbull ciągnął jej córeczkę po ziemi. Brzmi to, jak początek tragedii? Przygotujcie się na mocne wrażenia – ta historia i powód zachowania psa zaskoczy  was i na pewno rozczuli!

Każda matka wie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo jej dziecka. Dlatego ludzie posiadający dzieci, często mają wątpliwości co do posiadania w domu zwierzaka. Szczególnie psa rasy pitbull! Co byście zrobiły, widząc, że pies ciągnie wasze maleństwo po ziemi, trzymając je zębami za poduszkę?

Tragedia na oczach matki

Masailah ma siedem miesięcy. Jej matka to Latana Chai mieszkająca w Kalifornii. Pewnej nocy Latana usłyszała, że jej suczka, Sasha bardzo głośno szczeka. Szczekanie brzmiało dość nietypowo. Było głośniejsze i bardziej nerwowe niż zwykle. Matka Masailah mówi, że jej suczka skakała na tyle drzwi od domu, jakby za wszelką cenę chciała się dostać do środka. Gdy tylko Latana otworzyła drzwi, Sasha natychmiast przekroczyła próg.

Kobieta szybko zorientowała się, czym zaaferowana jest tak jej suczka. Dostrzegła, że u sąsiadów wybuchł pożar. Od razu pomyślała o swojej córeczce, która była w domu na górze. 

Pies bohater

Kiedy Latana znalazła się na piętrze, by ratować córkę, okazało się, że Sasha denerwowała się tak właśnie o życie Masaliah. Matka dziewczynki nie zdążyła jeszcze nawet wbiec do pokoju, gdy zobaczyła, jak jej pitbull ciągnie maleńką po podłodze, trzymając w zębach pieluszkę. 

Sasha została bohaterką. Wyczuła zagrożenie i chciała zrobić wszystko, żeby uratować dziecko. Latana Chai z Kalifornii, nie potrafi ukryć swojej wdzięczności wobec suczki. To właśnie dzięki Sashy nikomu nic się nie stało.

Masaliah i Sasha urodziły się w podobnym czasie. Samica pitbulla często bawi się z bobasem. Dziewczynka i suka bardzo się lubią. Mimo bardzo młodego wieku mają już za sobą pierwszą wielką przygodę, o której mówi cały świat. 

Rodzina Latany przyznaje, że nie wiadomo jak mogłaby skończyć się ta historia, gdyby nie pomoc Sashy. Było przecież o krok od tragedii!

Historia, którą podzieliła się matka uratowanej przez suczkę dziewczynki, jest kolejnym potwierdzeniem powiedzenia, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
Fot.screen youtube
pitbull
Fot.screen youtube.com
pitbull
Fot.screen youtube

ZOBACZ WIDEO TUTAJ

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejśćie bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  2. Suczka porzucona przez rodzinę na lotnisku błąkała się po nim przez miesiąc. Umarła z tęsknoty
  3. Otwock: mężczyzna zabrał córce psy. Włożył je do pralki i włączył tryb wirowania
  4. Starsza pani panicznie bała się pitbulla sąsiadów. Zmieniła zdanie przez jedno wydarzenie
  5. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką
Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Tym razem w zupełnie nowym wydaniu
Następny artykułDorota Szelągowska opowiedziała o swoim uzależnieniu. Zaskakujące słowa gwiazdy