Pitbull stał się opiekunem niewidomej kury. Aż trudno uwierzyć, że zwierzęta tak różnych gatunków zdołały znaleźć nić porozumienia, a nawet stworzyć wyjątkową więź. Niestety, ta historia nie miała szczęśliwego finału. Wierny przyjaciel kury Taj poważnie zachorował na nowotwór. 

Właściciele zaadoptowali kurę, kiedy ich pies, pitbull Taj miał trzy lata. Zwierzę wyczuło, że kura może mieć kłopot ze wzrokiem, dlatego szybko otoczył ją opieką. Właściciele robili wszystko, by przywrócić swojej pupilce wzrok, jednak na próżno. Na szczęście mimo wady zwierzę radziło sobie całkiem dobrze.

Pitbull wziął pod opiekę niewidomą kurę

Od początku pies i kura byli nierozłączni. Taj czuł się odpowiedzialny za bezpieczeństwo kury i dbał o to, by nic się jej nie stało. Po siedmiu latach ich niezwykłej przyjaźni Taj bardzo poważnie zachorował, okazało się, że jest to nowotwór. 

Właściciele starali się zrobić wszystko, żeby ich ukochany pies wyzdrowiał. Niestety bez skutku. Taj chorował coraz bardziej i nie udało się go wyleczyć. Właściciele przeżywali prawdziwy żal i tęsknotę oraz strach o to, jak poradzi sobie kura.

  1. Obejrzeli nagranie ze szkolnego korytarza i zamarli. Rzeczy, które widać na wideo, mrożą krew w żyłach
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Doda zrobiła rzecz, której nikt się nie spodziewał. Przyłapali ją, za swój wybryk może słono

Niewidoma kura znalazła nowego przyjaciela

Właściciele wyjątkowych zwierzaków, z ciężkim sercem zdecydowali się na adopcje szczeniaków. Pozostali wierni swojej ukochanej rasie i postanowili zaadoptować dwa małe, urocze pitbulle. Kura szybko je zaakceptowała, a nawet jako najstarsza przejęła dowodzenie nad stadem.

Mimo wielkiej straty udało się jej zbudować przyjaźń podobną do tej, która łączyła ją z Tajem z jednym ze szczeniaków. Właściciele zwierzaków są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Tak naprawdę to wcale nie jest takie rzadkie, że zwierzęta dwóch różnych gatunków wspaniale się rozumieją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
facebook.com/christa hubbard

Aż trudno uwierzyć jak mocna przyjaźń połączyła oboje zwierząt.

pitbull
facebook.com/christa hubbard

Właściciele kochają wszystkiego gatunki zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?
  2. Powiedział husky’emu „Dzień dobry”. Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon
  4. Koniec ”Królowych życia”? Bardzo smutne słowa Dagmary Kaźmierskiej
  5. Ile ksiądz dostaje emerytury? Stawki są zawrotne, szary Polak może pomarzyć o podobnych kwotach
  6. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii

Źródło: wamiz.pl

 

Poprzedni artykułKaufland sprzedaje produkty z zaskakującym składnikiem. Wielu z nas wiedząc, nie wzięłoby ich do ust, porażające
Następny artykułOszukali go na 460 tysięcy złotych. Mężczyzna padł ofiarą gry psychologicznej
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.