Pitbull stał się opiekunem niewidomej kury. Aż trudno uwierzyć, że zwierzęta tak różnych gatunków zdołały znaleźć nić porozumienia, a nawet stworzyć wyjątkową więź. Niestety, ta historia nie miała szczęśliwego finału. Wierny przyjaciel kury Taj poważnie zachorował na nowotwór.

Właściciele zaadoptowali kurę, kiedy ich pies, pitbull Taj miał trzy lata. Zwierzę wyczuło, że kura może mieć kłopot ze wzrokiem, dlatego szybko otoczył ją opieką. Właściciele robili wszystko, by przywrócić swojej pupilce wzrok, jednak na próżno. Na szczęście mimo wady zwierzę radziło sobie całkiem dobrze.

Pitbull wziął pod opiekę niewidomą kurę

Od początku pies i kura byli nierozłączni. Taj czuł się odpowiedzialny za bezpieczeństwo kury i dbał o to, by nic się jej nie stało. Po siedmiu latach ich niezwykłej przyjaźni Taj bardzo poważnie zachorował, okazało się, że jest to nowotwór.

Właściciele starali się zrobić wszystko, żeby ich ukochany pies wyzdrowiał. Niestety bez skutku. Taj chorował coraz bardziej i nie udało się go wyleczyć. Właściciele przeżywali prawdziwy żal i tęsknotę oraz strach o to, jak poradzi sobie kura.

  1. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Niewidoma kura znalazła nowego przyjaciela

Właściciele wyjątkowych zwierzaków, z ciężkim sercem zdecydowali się na adopcje szczeniaków. Pozostali wierni swojej ukochanej rasie i postanowili zaadoptować dwa małe, urocze pitbulle. Kura szybko je zaakceptowała, a nawet jako najstarsza przejęła dowodzenie nad stadem.

Mimo wielkiej straty udało się jej zbudować przyjaźń podobną do tej, która łączyła ją z Tajem z jednym ze szczeniaków. Właściciele zwierzaków są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Tak naprawdę to wcale nie jest takie rzadkie, że zwierzęta dwóch różnych gatunków wspaniale się rozumieją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
facebook.com/christa hubbard

Aż trudno uwierzyć jak mocna przyjaźń połączyła oboje zwierząt.

pitbull
facebook.com/christa hubbard

Właściciele kochają wszystkiego gatunki zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jamnik zaopiekował się sparaliżowanym kotem. Ich historia jest jak z bajki Disneya
  2. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

Źródło: wamiz.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl