Pitbull może osiągnąć nawet 50 cm wysokości i 30 kg wagi. To jednak nic, w porównaniu do tego, jak urósł ten pies. Największy na świecie przedstawiciel swojej rasy jest prawdziwym gigantem!
 
Właściciele tego psa mają czym się chwalić – to największy pitbull na świecie. Zdjęcia ich pupila robią tak kolosalne wrażenie, że ogromny czworonóg stał się prawdziwą gwiazdą internetu, a jego profil na Instagramie obserwuje aż milion osób. Jak wygląda? Ciężko w to uwierzyć!

Największy pitbull świata

Największy pitbull świata ma odpowiednie imię, które na samą myśl przywodzi obraz olbrzymiego stwora o nadludzkiej sile. Hulk, bo tak się wabi, podbił Internet już w 2015 roku, kiedy jego właściciele zamieścili na serwisie YouTube wideo przestawiające szkolenie swojego psa. Jego wielkość była tak zadziwiającą, że filmik obejrzało ponad 13 milionów ludzi, a miał on wtedy zaledwie 18 miesięcy. 

Ponadprzeciętnie silny i duży pies codziennie poddawany jest tresurze. Jego właściciel, Marlon Grannon zna się na pitbullach jak nikt. Mężczyzna jest hodowcą i trenerem, a także założycielem jednej z hodowli tej rasy w Stanach Zjednoczonych.

Jak wygląda i ile obecnie waży największy pitbull świata?

Pitbull Hulk 

Pitbull Hulk waży ponad 81 kilogramów, a szerokość jego głowy to 70 centymetrów. Nie zna strachu i nie boi się niczego. Mógłby zabić dorosłego człowieka i jak przyznaje jego właściciel, pies jest tak silny, że ugryziona przez niego ręka pękłaby jak wykałaczka. Czy to oznacza, że jest wyjątkowo niebezpieczny?

Usposobienie tej rasy psów jest raczej łagodne. Wyróżnia je czułość, lojalność i odwaga. Przy odpowiedniej tresurze nie powinny sprawiać problemów, a patrząc na zdjęcia Hulka, ciężko uwierzyć, że ten olbrzym o niewinnych oczach mógłby zrobić komuś krzywdę.

Ile kosztuje największy pitbull świata? Właściciel Hulka dostał już wiele propozycji. Psa chciano kupić za 200 tysięcy, ćwierć miliona, a nawet pół miliona dolarów. Jednak mężczyzna nie sprzedałby psa za żadne skarby świata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
instagram.com/iam_thehulk

Największy pitbull świata jest naprawdę imponujący. 

pitbull
instagram.com/iam_thehulk

Pies mógłby powalić niejednego człowieka. 

pitbull
instagram.com/iam_thehulk

Zdjęcia tego słodkiego olbrzyma robią piorunujące wrażenie. 

ZOBACZ TEŻ: 

źródło: wprost.pl 
Poprzedni artykułPrzyszła odebrać dziecko z przedszkola z prawie 2 promilami we krwi. Twierdzi, że to przez czekoladkę
Następny artykułKosmetyczka chciała usunąć jej sztuczne rzęsy. Gdy tylko ich dotknęła, przeraziła się
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.