Pitbull zauważył w okolicy swojego domu ciężarną kotkę. Nie mógł przejść obok niej obojętnie. Pies postanowił zrobić dla kotki rzecz, której nikt by się nie spodziewał! Zachowanie psa zaskoczyło nawet samego jego właściciela, który ze zdziwieniem obserwował poczynania swojego pupila.

Pitbull musiał zareagować na ciężarną kotkę. Zwierzę było mu znane, bo kociak często kręcił się po okolicy, w której mieszkał właściciel ze swoim pitbullem. Jego pan przeżył prawdziwy szok, gdy okazało się, co pies zrobił dla kotki.

Pitbull odczarowuje stereotyp 

Pitbull o wdzięcznym imieniu Hades jest szaro-czarnym, potężnym psem. Jego powierzchowność daleka jest od słodkich psiaków, którymi wszyscy mają zwyczaj się zachwycać. Jednak Hades udowodnił, że nie jest najważniejsze to, co na zewnątrz, ale wnętrze każdej istoty. 

Kotka była mieszkanką osiedla, na której mieszkał Hades. Jego właściciel wielokrotnie próbował ją pogłaskać, ale ona zawsze unikała kontaktu. Kociak był bezdomny, więc właściciel zostawiał mu zawsze odrobinę jedzenia na swojej werandzie. Hadesowi nie umknął fakt, że jego pan pomaga bezdomnemu kotu.

  1. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie
  2. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

Pitbull odczarowuje stereotyp 

Pewnego dnia właściciel usłyszał łomotanie do drzwi. Był przekonany, że to jakiś gość, tymczasem to jego własny pies chciał go w ten sposób zawołać. Szczekał i ciągnął swojego pana za rękaw i w ten sposób zaprowadził go pod swoją budę. W środku znajdowała się ułożona spokojnie bezdomna kotka, a obok niej dwoje małych kociąt. Hades udostępnił swoje miejsce dla bezdomnego kota, tak by mógł urodzić w spokojnych i bezpiecznych warunkach!

Pies odstąpił swoją budę i spał na kocu, rozłożonym tuż przed nią. Właściciel uważa, że pitbull poczuł się niemal ojcem tych małych kotków. Kocica dostała imię Nicole i z oczywistych względów została z Hadesem już na zawsze, zwierzaki są nierozłączne. Właściciel ma nadzieję, że zachowanie Hadesa odmieni panujący powszechnie stereotyp, że pitbulle są agresywne i złe. Okazuje się, że mają jednak wielkie serca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PITBULL
fot.facebook.com/Juan José P Flores

Pies dziwnie się zachowywał. Szczekał, biegał, uderzał w drzwi. Okazało się, że chce oświadczyć swojemu panu, że w jego budzie właśnie rodzi kotka.

pitbull
fot.facebook.com/Juan José P Flores

Kotka znalazła schronienie w domku specjalnie zbudowanym dla pitbulla. Pies otoczył ją opieką. 

pitbull
fot.facebook.com/Juan José P Flores

Wiele osób bało się Hadesa. Właściciel ma nadzieję, że zachowanie psa zmieni stereotyp dotyczący tej rasy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczki
  2. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany
  3. Bokser znalazł patent na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  4. Szczeniak bardzo chce się bawić z kotem. Mina mruczka mówi więcej niż tysiąc słów
  5. Nagrali reakcję mruczków na śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Kotki bardzo przeżywały

źródło: thedodo.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl