Pitbull, o którym mowa, po tym co go spotkało, stracił kompletnie zaufanie do ludzi. Wycieńczony pies nie potrafił czuć się bezpiecznie, wśród jakiegokolwiek człowieka. Na szczęście znalazł się weterynarz, który umiał mówić w psim języku. To, co zrobił, było niesamowite.

Pitbull został znaleziony na polnej drodze, daleko od zabudowań i domów. Był w bardzo złym stanie i wymagał natychmiastowej pomocy. Niestety późna godzina wykluczała wizytę u weterynarza. Na szczęście znalazł się pewien doktor, który postanowił pieska przyjąć.

Pitbull bał się ludzi

Weterynarz, który postanowił pomóc znalezionemu pitbullowi, miał ogromne serce. Mimo zamknięcia swojej kliniki poczekał na przyjazd psa, żeby go zbadać. Niestety zwierzę wyglądało bardzo źle. Było wychudzone, zmarznięte, niedożywione. Lekarz postanowił zbadać suczkę i zaopiekować się nią. Niestety, ta ciągle nie chciała jeść, a od tego zależało czy przeżyje.

Aż strach pomyśleć co musiało spotkać biednego psa, że mimo głodu nie chciał ruszyć niczego, co dostał od człowieka. Suczka nie dała się też głaskać. Nie była agresywna, ale bardzo strachliwa. Weterynarz uparł się, że wymyśli jakiś sposób, by pitbull zaczął jeść i znów pokochał człowieka.

Weterynarz zamknął się w klatce z pitbullem

Lekarz postanowił zaprzyjaźnić się z psem, dając mu do zrozumienia, że jest częścią jego stada. Zamknął się z wystraszoną suczką w klatce i… zaczął jeść. Podłożył psu miskę z jego jedzeniem, swoje danie trzymając w identycznej misce. Pies przekonał się do tego i czując się bezpiecznie, zaczął jeść!

Filmik, który obrazuje tę sytuację, powoduje ogromne wzruszenie. Jak widać każde skrzywdzone zwierzę można przekonać, że człowiek też potrafi być dobry i chce się nim zaopiekować. Przywrócenie skrzywdzonemu zwierzęciu wiary w człowieka to ogromna satysfakcja. Ukłony dla pomysłowego lekarza, który znajdując drogę do serca psiaka, uratował mu życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pittbull
youtube.com/USA TODAY

Znaleziony pies był w fatalnym stanie.

pittbull
youtube.com/USA TODAY

Weterynarz zaczyna jeść przy psie, żeby zwierzę poczuło się bezpiecznie i samo zabrało się do posiłku.

pittbull
youtube.com/ Newsy

Pitbull zaczyna jeść. Pomysł weterynarza okazuje się skuteczny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  2. Kotek wszedł w kałużę farby. Niechcący udekorował cały dom
  3. Miejska kamera nagrała, jak mężczyzna krzywdzi psa na ulicy. Media nagłośniły sprawę
  4. Niemowlę nie mogło zasnąć. Z pomocą przyszedł kot, zrobił coś uroczego

Źródło: webniusy.com

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.