Pitbull o imieniu Elle został wyrzucony z samochodu wprost na ulicę. Suczka, niespodziewanie dla jej właściciela, zaczęła rodzić, dlatego kierowca pozbył się jej. Mimo stanu psa zdecydował się na tak bestialskie zachowanie. Piękny moment, jakim są narodziny dziecka, Elle zapamięta jako wyjątkową męczarnię. 

Czteroletnia suczka rasy pitbull zaczęła rodzić w samochodzie. Możemy domyślać się, że kierowca, tym samym właściciel, nie wiedział o tym, że Elle jest w ciąży. Pies wydał na świat dwójkę szczeniąt w wielkim bólu, pod kołami aut. Robiła, co mogła, aby reszta maluchów urodziła się cała i zdrowa. Z pomocą przyszedł nieznajomy, który przechadzał się w pobliżu miejsca zdarzenia. 

Pitbull pozostawiony na pastwę losu

Mężczyzna, który znalazł Elle przetransportował czworonoga do schroniska Toledo Area Humane Society. Gdy suczka rasy pitbull została zbadana, okazało się, że trzecie z dziewięciu szczeniąt utknęło w kanale rodnym, co skomplikowało i tak już trudną akcję porodową. Lekarze weterynarii zdecydowali się na cesarskie cięcie — był to jedyny sposób, by uratować maleństwa i wyrwać ich mamę z katuszy. Niestety, tylko cztery szczeniaki wyszły z tego cało, a ich rodzeństwo zmarło w trakcie porodu.

Porzucony, bezpański, zraniony

Stan zdrowia suni jest ciężki. Mama pitbull i jej dzieci są wygłodzone i odwodnione. Na szczęście, są pod najlepszą opieką — w rękach ludzi, którzy chcą dla nich dobrze. Gdy psiaki staną na nogi, pracownicy schroniska rozpoczną poszukiwania odpowiedniego dla nich domu. Z pewnością zadbają o to, by sytuacja jak ta nigdy się nie powtórzyła. 

Służby zajmują się sprawą Elle, która cudem wyswobodziła się z opałów. Trwają poszukiwania byłego właściciela suczki, który okrutnie porzucił ją, wtedy gdy potrzebowała go najbardziej. Zachowania jak te powinny być surowo karane, co przestrzegłoby kolejnych opiekunów przed takimi zachowaniami. Mówi się, że początki bywają trudne — życie czwórki szczeniąt rasy pitbull na pewno nie rozpoczęło się sielsko i błogo, ale mamy nadzieję, że dalsze ich losy będą szczęśliwe i beztroskie!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Pitbull
13abc.com

Pitbull został porzucony na ulicy w trakcie akcji porodowej.

Pitbull
13abc.com

Suczka urodziła w męczarniach dwójkę szczeniąt. Gdy nadeszła pomoc okazało się, że nastąpiły komplikacje.

Pitbull
unsplash.com – @nathalie_spehner

Lekarze wykonali cesarskie cięcie, dzięki któremu na świecie mamy czwórkę słodkich maluchów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małe zwierzęta, które rozczulą cię na maxa! Są tak słodkie, że aż ciężko się im oprzeć
  2. Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”
  3. Ciężarna suczka była głodzona przez właściciela. Gdy urodziła szczeniaki, wyrzucił ją i pieski na bruk
  4. Chihuahua obronił kobietę przed porwaniem. Przypłacił to życiem
  5. Mężczyzna zrobił kotom czapeczki z ich własnej sierści! Nietypowy pomysł podbija sieć

Źródło: kochamyzwierzaki.pl, 13abc.com

 

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.