Piwo to ulubiony trunek wielu młodych osób. Wymyślane są gry, zabawy, a także zakłady z napojem procentowym. Młodzi ludzie uczestniczyli także w piwnym chellengu, gdzie prześcigali się w czasie wypitego kufla. Na odważny zakład zdobył się chłopak, który zapewne był pewny swojej wygranej, jednak walka była naprawdę wyrównana. 

Moda na picie piwa „na hejnał” najwyraźniej ciągle trwa, a młodzież podczas imprez nie odmawia sobie dobrej zabawy z napojem alkoholowym. Zakłady stały się powszechne i jak z wielu historii wiemy, nie zawsze mają pozytywne zakończenie. Jak było w tym przypadku?

Piwo wypite w kilka sekund

Z pewnością mężczyźni mogą pochwalić się lepszą formą do spożywania alkoholu. Więcej mogą zjeść, a dzięki temu i więcej wypić. Kobiety zazwyczaj odmawiają sobie piwa, czy wódki, na rzecz lampki wina, jednak istnieję również reprezentantki płci pięknej, które są w stanie zawstydzić niejednego mężczyznę. Tak było w tym przypadku.

Mężczyzna założył się z dziewczyną, że jako pierwszy wypije złoty trunek. Kobieta z uśmiechem na twarzy przyjęła wyzwanie, do ich rąk trafiły kufle, a znajomi postanowili, że uwiecznią ten moment. Z pewnością chłopak, który zaproponował zakład, chciałby zapomnieć o tym, jak ośmieszył się przed swoimi kolegami.

Kiedy przeszli do wyzwania, dziewczyna natychmiast przechyliła kufel, a jego zawartość zniknęła dosłownie w kilka sekund. Znajomi, którzy obserwowali i nagrywali zakład byli w szoku, a dziewczyna nie kryła zadowolenia ze swojego zwycięstwa. Trzeba przyznać, że formę do spożywania alkoholu ma wyśmienitą, a jej przeciwnik z pewnością nie podejrzewał, że może przegrać z tak filigranową kobietą. Jesteście zaskoczeni? A może wśród naszych czytelniczek również znajdują się weteranki w spożywaniu piwa?

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Rock WYŚMIAŁ figurę Ewy Farnej na żywo. Zareagowała mistrzowsko
  2. Uczestniczka Projekt Lady o sobie: „Jestem leniwą d*pą. Lubię leżeć i jeść”
  3. Milionerzy: Padło pytanie o pierwszą literę alfabetu. Wszyscy wybuchnęli śmiechem
  4. Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki

Źrdódło: wykop.pl

Poprzedni artykułAdam Zdrójkowski oświadczy się dziś Wiktorii Gąsiewskiej?
Następny artykułMożesz zamówić majtki z nadrukiem twarzy swojego najlepszego przyjaciela