PKW podczas dzisiejszej konferencji prasowej podało najważniejsze informacje na temat II tury wyborów prezydenckich. Jak się okazuje, nie wliczały się w nie jedynie wyniki frekwencji. Szef Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak powiedział nieprawdopodobne rzeczy, a zebrani wybuchnęli śmiechem. Niestety, nie żartował.

Jeszcze przez chwilę Polacy mogą udać się do lokali wyborczych, by oddać głos w II turze wyborów prezydenckich. Niestety, jak przekazał szef PKW, w niektórych miejscach działy się niewyobrażalne rzeczy. 

Szef PKW o incydentach podczas wyborów

II tura wyborów prezydenckich jeszcze nie dobiegła końca, a PKW już informuje o 382 incydentach związanych z wyborami. Choć na słowa Sylwestra Marciniaka wielu zareagowało śmiechem, szef Państwowej Komisji Wyborczej wcale nie żartował.

Podczas konferencji prasowej PKW Sylwester Marciniak opisał nieprawdopodobne zdarzenie. Jak się okazuje, pewien mężczyzna zaoferował innemu 50 złotych oraz dwa rodzaje alkoholu w zamian za oddanie głosy na wybranego kandydata. Ostatecznie jednak za oddanie głosu mężczyzna otrzymał 10 złotych, hot doga i alkohol. Na tę wiadomość dziennikarze wybuchli śmiechem. Inny podany przypadek wydaje się jeszcze bardziej absurdalny.

  1. Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos. Wszyscy patrzyli tylko na nią, klasa sama w sobie
  2. Naprawdę się tak ubrał. Członek komisji wyborczej odwołany w natychmiastowym trybie
  3. Policja przekazała najnowsze dane o wyborach. Nie do wiary, do czego są w stanie posunąć się niektóre osoby

Niewiarygodne słowa podczas konferencji PKW

Inny incydent, który został poruszony przez szefa PKW, dotyczył mężczyzny z Częstochowy, który wyszedł z kartą do głosowania z lokalu wyborczego. Jak się okazuje, wyborca chciał zabrać ją ze sobą do domu, by tam zastanowić się, na kogo odda swój głos.

Podczas konferencji prasowej PKW podało również wyniki frekwencji. Wszystko wskazuje na to, że w tych wyborach Polacy idą na rekord.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

PWK
Fot. Fragment Konferencji Prasowej PKW

Jak poinformował przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, podczas II tury wyborów doszło do licznych incydentów. Niektóre z nich rozbawiły samego szefa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Byli zdruzgotani, gdy zobaczyli plażę w Gdańsku. Turyści nie mają wstydu. Ręce opadają
  3. Marcin Prokop zabrał głos. Wiadomo teraz, z kim może stworzyć nowe duet w show TVN
  4. Ile zarabia prezydent Polski? Wiadomość może być zaskoczeniem dla Polaków. Kwota jest imponująca
  5. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nagrał wideo. Zarzucono mu, że źle potraktował Asię
  6. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.