Planeta Singli 2 w naszych kinach już w listopadzie. Mamy oficjalny zwiastun kontynuacji udanej komedii. Będzie się działo.

Pierwsza część filmu zdobyła uznanie widzów i krytyków. Film został okrzyknięty najlepszą polską komedią od czasów Listów do M. w reżyserii Mitjy Okorna.

O czym będzie Planeta Singli 2?

W drugiej części Planety Singli relacja Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) będzie wystawiona na ciężką próbę. On, urodzony showman nie kwapi się do ustatkowania. Ania z kolei marzy o statecznym i poważnym związku. Jakby tego było mało, w całym tym zamieszaniu pojawia się Aleksander –  milioner, który jest mocno zauroczony Anią. To właściciel aplikacji Planeta Singli, który głęboko wierzy, że żadna inna kobieta nie pasuje do niego tak, jak nauczycielka muzyki, znana ze swojego romantyzmu. Mowa oczywiście o postaci, odgrywanej przez aktorkę Agnieszkę Więdłochę. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niebawem. Jesteśmy fanami pierwszej części, więc nie możemy się już doczekać sequela produkcji.

W filmie, oprócz Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, zobaczymy m.in.: Danutę Stenkę, Izabelę Miko, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także Piotra Głowackiego i Joannę Jarmołowicz. Zapowiada się dobra zabawa.

Przy okazji premiery pierwszej części filmu Stuhr wyjawił, że został obsadzony w swojej roli, jako jeden z pierwszych aktorów.

– Ja miałem przyjemność być do tego filmu zaangażowany jako jeden z pierwszych. Oprócz scenarzystów – i to też nie wszystkich. Przyszli wtedy do mnie Michał z Radkiem  i powiedzieli: Już napracowaliśmy się przy filmach przy okazji festiwali, teraz chcemy filmy tworzyć. Ja na to: Super, to co robimy? Jakieś historie o chorobach, o Żydach czy o bezrobotnych górnikach na Śląsku?. Oni: Nie, chcemy zrobić komedię romantyczną – dobrą, której nie będziemy się wstydzić. Ja: Chyba zwariowaliście?!. – zdradza aktor w rozmowie z PAP.

Zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez związek z Gortatem, Balchleda-Curuś straci 600 tysięcy
  2. Grzegorz Hyży komentuje udział Michała Szpaka w The Voice of Poland „Oprócz płci nie łączy nas NIC”
  3. Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca

źródło: papilot.pl, kultura.onet.pl

Poprzedni artykułSmolasty liże Honoratę Skarbek po twarzy
Następny artykułIle waży Anna Mucha? Aktorka mieści się w sukienkę 6-letniej córki
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.