Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Plany Meghan zostały w druzgocący sposób zniszczone. Doprowadziła do tego jedna osoba, aż trudno uwierzyć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.08.2021 10:12

Plany Meghan zostały w druzgocący sposób zniszczone. Doprowadziła do tego jedna osoba, aż trudno uwierzyć

mąż
Fot. Kat Jayne, Pexels

Megan Markle obchodziła niedawno czterdzieste urodziny. Miała być wielka uroczystość, wielu znanych gości… a skończyło się na jednym filmie z imprezy. Co sprawiło, że obchody z tego wydarzenia były tak niefortunne?

Megan Markle nie ma ostatnio łatwego życia. Media donoszą o jej konfliktach z rodziną królewską i trudnych przejściach, jakie przeżywała z Harrym w trakcie ich pobytu w Wielkiej Brytanii. Wszystko miało się zmienić po powrocie do USA, jednak Megan chyba wciąż prześladuje pech.

Urodziny Megan Markle – filmik zamiast wielkiej fety

Wszyscy spodziewali się, że 40. urodziny żony księcia Harry’ego odbędą się z wielką pompą. Stało się jednak inaczej. Obchody były raczej skromne, a media obiegł właściwie tylko jeden filmik. Nakręcono go w Montecito, domu Megan.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Megan reklamuje na nim swój projekt razem z Melissą McCarthy, znaną aktorką komediową, ale główną „gwiazdą” jest… książę Harry, żonglujący za oknem piłeczkami. Czemu urodziny Megan Markle były takie skromne? Winny jest były prezydent Stanów Zjednoczonych!

Chodzi o nikogo innego, jak Baracka Obamę. Jak się okazuje, on także urodził się 4 sierpnia i na ten dzień zaplanował swoją uroczystość. Odbyła się w jego nowej posiadłości w Martha’s Vineyard.

Same obchody urodzin Baracka Obamy spotkały się ze sporą krytyką z powodu ogromnych tłumów i widocznego braku maseczek ochronnych przez wszystkie trzy dni trwania zabawy. Nie przeszkodziło im to jednak przyćmić urodzin znanej celebrytki i żony księcia Harry’ego.

Megan zdawała sobie sprawę, że jej urodziny nie mogą przyćmić imprezy u byłego prezydenta USA, a wielu gości wybierze wizytę u niego, a nie u niej. Kolejnym ciosem był fakt, że Obamowie nie zaprosili ani jej, ani Harr’ego na swoje obchody. Media donoszą, że stało się tak z powodu zniesmaczenia, jakie wywołują w środowisku kolejne konflikty Megan i Harry’ego z rodziną królewską.

Wspomniany filmik z urodzin możecie obejrzeć na instagramowym profilu Melissy McCarthy:

A wy – czyją imprezę urodzinową byście wybrali?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: instagram.com, se.pl